×

Doda znów zakochana! Fani twierdzą, że to przystojniak, którego pokazała w teledysku

W finałowym odcinku reality show „Doda. 12 kroków do miłości” piosenkarka wyznała, że jest zakochana. Nie był to jednak Stefan, którego artystka zaprosiła na krótki wyjazd na Mazury. Mimo tego, że Doda spędziła z nim cały weekend, to pod koniec wyjazdu stwierdziła, że nic do niego nie czuje. Jednak doświadczenia zdobyte w programie pomogły jej odnaleźć tego jedynego. Kim jest nowa miłość Dody? Wyjaśnieniem może być ostatni teledysk gwiazdy.

Nowa miłość Dody

Głośne reality show „Doda. 12 kroków do miłości” dobiegło końca. W programie artystka uczestniczyła w 12 randkach, niestety większość z nich okazała się sporym niezadowoleniem ze strony gwiazdy. Podejrzewano nawet, że piosenkarka chce wycofać się z programu. Ostatecznie wybrała jednego kandydata, którego zabrała na weekend na Mazury. Postanowiła, że czas ten spędzi z przystojnym Niemcem Stefanem. Dodatkowo towarzyszyli im siostra wybranka oraz przyjaciele gwiazdy.

Podczas wyjazdu znajomi zauważyli, że Stefan jest oczarowany Dorotą. Widzieli iskierkę w jego oku, gdy na nią patrzył.

Czuję motyle w brzuchu. Czuję coś specjalnego, kiedy na nią patrzę

Jednak wokalistka nie odwzajemniała jego uczuć. Prosto i dosadnie dała mu do zrozumienia, ze nic do niego nie czuje.

Nic nie czuję. Nie mogę zaoferować ci miłości. Więc kumple?

Stefan zapewnił artystkę, że rozumie i szanuje jej decyzję. Po czterech miesiącach gwiazda w rozmowie z psychologiem przyznała, że program dał jej dużo do myślenia. Wyznała także, że jest szczęśliwie zakochana. Kim jest nowa miłość Dody?

Insagram

Insagram

Nowa miłość Dody, a była… Gardias

Moje serce jest zajęte. Jestem zakochana! To nie dotyczy żadnego z kandydatów. Jest to dość świeża sytuacja. Poznaliśmy się wcześniej, ale uczucie między nami narodziło się po programie(…)

– wyznała Dorota Rabaczewska.

W tym samym dniu co finał programu, piosenkarka zaplanowała też premierę swojego najnowszego teledysku „Wodospady”. Pomimo tego, że piosenkarka nie ujawniła, kim jest jej nowa miłość, to fani snują pewne podejrzenia. Wiele wskazuje na to, że występuje ON w ostatnim teledysku gwiazdy.

YouTube

YouTube

Pomimo iż w klipie nie widać całej jego twarzy, obserwatorzy twierdzą, ze to Dariusz Pachut, który wcześniej związany był z dziennikarką Dorotą Gardias. Pachut jest ratownikiem medycznym, podróżnikiem, sportowcem oraz mistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Jeszcze do niedawna był aktywny na Instagramie, lecz po głośnym finale „Doda. 12 kroków do miłości” mężczyzna usunął lub zawiesił swój profil.

Jak sądzicie, czy to właśnie jego widzimy w najnowszym klipie Dody „Wodospady” i czy to właśnie on jest nowym wybrankiem Dody?

Źródła: www.se.pl, styl.fm
Fotografie: Instagram , YouTube

Może Cię zainteresować