×

Doda pokazała nowego chłopaka! Nie ma zamiaru dłużej ukrywać swojej miłości

Doda jest szczęśliwie zakochana i nie ma zamiaru dłużej ukrywać swojego wybranka. To dobry czas dla wokalistki, jej nowe kawałki szybko stały się hitami. W mediach społecznościowych Doda pokazała nowego chłopaka. Wtulona w jego ramiona wygląda na spełnioną i szczęśliwą kobietę.

Doda pokazała nowego chłopaka

Doda nie zamierza już dłużej ukrywać swojego szczęścia. Wokalistka, która jakiś czas temu poszukiwała tego jedynego w show „12 kroków do miłości”, w końcu odnalazła miłość. Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że nie był to uczestnik programu. Fakt ten wzbudził oczywiście mieszane uczucia wśród widzów. Część z nich oskarżyła piosenkarkę, że program służył jej tylko do promocji nowej płyty „Aquaria”. Z kolei inni zarzucili wokalistce, że wchodząc do programu miała już partnera.

Pomimo przeciwności losu i ciągłych plotek widać, że Doda odnalazła swoje szczęście u boku przystojnego mężczyzny. Wokalistka początkowo nie zdradzała kim jest wybranek. Co jest zrozumiałe, po wielu nieudanych związkach chciała uniknąć kolejnego rozczarowania. Jednak media szybko wywęszyły, że to były Doroty Gardias – Dariusz Pachuta.

Doda pokazała nowego chłopaka na swoich mediach społecznościowych. Wokalistyka nie zamierza już dłużej utrzymywać swojego związku w tajemnicy. Podobno ludzie w galerii nie mogli oderwać od nich oczu!

Doda w objęciach nowego partnera wprost kwitnie

Nowego partnera Dody mogliśmy zobaczyć również w teledysku najnowszego singla „Wodospady”. Dodatkowo, wokalistka w relacjach na swoich mediach społecznościowych zaczęła uchylać rąbka tajemnicy. Jednak zawsze jest to owiane nutą niedopowiedzenia, gdyż nie pokazuje twarzy swojego chłopaka. Jednak w najnowszych kadrach przełamała się i pokazała nieco więcej.

@doda

A kuku❤️

♬ Wodospady – Doda

Były już relacje splecionych dłoni oraz nagranie z sypialni. Ostatnio pochwaliła się nagraniem z wypadu do galeri handlowej w której towarzyszył jej wybranek – Dariusz Pachut. Podczas pobytu w Empiku, z głośników rozbrzmiewał nowy utwór Dody. Rozemocjonowana wokalistka zaczęła śpiewać i nagrywać relację. Szczęśliwa postanowiła wtulić się w ramiona swojego nowego chłopaka. Nadal nie widzimy twarzy mężczyzny, jednak rozanielona twarz wokalistki mówi sama za siebie. Trzeba przyznać, że Doda wygląda na szczęśliwą jest spełnioną kobietę a przy Darku wprost kwitnie.

Instagram

Instagram

Instagram

Instagram

Źródła: www.plotek.pl, www.glamour.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować