×

Pamiętasz Cleo w „X-Factorze”? Jurorzy nie byli dla niej łaskawi

Czy wiesz, że Polska po raz pierwszy usłyszała o Cleo w „X-Factorze”? 39-latka wystąpiła w programie telewizyjnym o charakterze rozrywkowym w 2011 roku – miała wówczas 27 lat. I choć dziś jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w kraju, wtedy odpadła już na etapie castingów. Otrzymała od jury trzy razy „NIE”. Jej historia jest dziś najlepszym dowodem na to, że nikt i nic nie może przekreślić naszych marzeń, jeśli tylko będziemy w ich kierunku podążać.

Reklama

Kim jest Cleo – Joanna Klepko?

39-letnia Cleo, a właściwie Joanna Klepko, jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w Polsce. Jej utwory gromadzą na YouTube miliony wyświetleń. Dla przykładu kawałek pt. „Za krokiem krok” sprzed trzech lat został wyświetlony… 99 milionów razy! To wynik, o jakim wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej może tylko pomarzyć!

Co więcej, Cleo ma na swoim koncie wiele ważnych dla artystki sukcesów. Otrzymała już jedną diamentową, trzy potrójnie platynowe, cztery platynowe i jedną złotą płytę. 39-latka została również trenerką w programie „The Voice Kids”, co jest dla niej z pewnością bardzo ciekawym doświadczeniem i swego rodzaju odskocznią od codziennych obowiązków.

Reklama

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

Choć dziś niewątpliwie Cleo odcina kupony za swoją prace na rzecz rozrywki w Polsce, jej droga wcale nie była usłana różami.

Cleo w „X-Factorze” poniosła porażkę

W 2011 roku nieznana wówczas szerszej publiczności Cleo wzięła udział w pierwszej edycji programu „X-Factor” w Polsce. Co ciekawe, była wtedy architektem krajobrazów. W jury muzycznego show zasiadali wtedy: Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska i Czesław Mozil.

Cleo zaśpiewała utwór Tiny Turner „Proud Mary”. Jej wykonanie nie przypadło do gustu jurorom, którzy byli trzy razy na „NIE”.

Reklama

W swojej nieprzeciętności jest dosyć przeciętna

– ocenił Wojewódzki.

Sablewska z kolei widziała Cleo w bardziej jazzowym repertuarze i jak stwierdziła, w tej piosence Joanna „się dusiła”.

Reklama

Wróćmy pamięcią do tego występu raz jeszcze.

„Wojnę o marzenia wygrałam i jestem tutaj, gdzie jestem…”

Dziś już wiemy, że niepowodzenie w programie „X-Factor” było jedynie przystankiem w drodze do wielkiej kariery Cleo. Dwa lata po odpadnięciu z muzycznego show, Cleo rozpoczęła współpracę z Donatanem, z którym podbiła rozgłośnie radiowe i nie tylko. Przypomnijmy, utwór pt. „My Słowianie” był utworem, który reprezentował Polskę podczas Eurowizję w 2014 roku. Od tego momentu życie Cleo diametralnie się zmieniło, a jej kariera nabrała tempa.

Reklama

Wielokrotnie odpadałam z różnych programów typu talent show i wiele bitew przegrałam. Ale wojnę o marzenia wygrałam i jestem tutaj gdzie jestem. (…) Bardzo dziękuję, że nie przeszłam dalej. Dzięki temu dzisiaj mam okazję pracować z Donatanem i rozwijać się muzycznie. Aż boje się pomyśleć, co byłoby, gdyby stało się inaczej. Dziś jestem niezależna, mogę się w pełni realizować

– przyznała w jednym z wywiadów Cleo.

Tak trzymać i z niecierpliwością czekamy na kolejne HITY Cleo!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

Źródła: kobieta.gazeta.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), www.facebook.com

Może Cię zainteresować