×

Jak wygląda dziś Madonna? Fani się niepokoją: „Co ona ze sobą zrobiła?”

Madonna nie bez powodu nazywana jest „Królową Popu”. W swoim fachu sięgnęła bowiem szczytów. Nie każdy jednak wie, że gwiazda jest nie tylko piosenkarka, ale także kompozytorką, autorką tekstów czy tancerką. 64-letnia obecnie artystka od jakiegoś czasu jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na przestrzeni ostatnich miesięcy da się tym samym zauważyć, że jej twarz wyraźnie się zmieniła. Jak wygląda dziś Madonna? Fani piosenkarki są wyraźnie zaniepokojeni jej przemianą.

Madonna „Królową Popu”

Madonna, a właściwie Madonna Louise Ciccone, to kobieta, której życiorysem można by było obdarować co najmniej kilka innych osób. Niezwykle uzdolniona i pracowita 64-latka jest kompozytorką, autorką tekstów, producentką muzyczną i filmową, tancerką, aktorką, reżyserką, scenarzystką, projektantką mody, pisarką i przedsiębiorczynią. Ludzie z całego świata znają ją jednak przede wszystkim jako ikonę muzyki pop. Ikonę, która przełamuje kolejne bariery obyczajowe, budzi kontrowersje, a przede wszystkim kroczy własnymi ścieżkami.

Kariera Madonny to pasmo niekończących się sukcesów. Gwiazda, która wydała łącznie 14 albumów, jest laureatką niemal 300 nagród, w tym siedmiu Grammy i dwudziestu MTV Video Music Awards. Szacuje się, że w 2022 roku nagrania piosenkarki sprzedały się w liczbie ponad 400 milionów egzemplarzy. To czyni ją kobietą z największą liczbą sprzedanych wydawnictw muzycznych w historii!

Wikipedia

Wikipedia

Jak wygląda dziś Madonna?

Madonna od lat imponowała wyjątkowym głosem, formą i wyglądem. O ile w przypadku tych dwóch pierwszych nic się nie zmieniło, o tyle wygląd gwiazdy w ostatnim czasie pozostawia wiele do życzenia. Pod publikowanymi przez gwiazdę zdjęciami i nagraniami, fani gwiazdy nie kryją, że… ciężko ją rozpoznać!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

Komentarze internautów nie pozostawiają najmniejszych złudzeń. „Królowa Popu” została posądzona o przesadne operacje plastyczne, które zmieniły jej rysy twarzy.

Piękna pełna energii kobieta. Czemu skrzywdziła się tak operacjami? Dla mnie to już nie Madonna

Co ci się stało? Już nawet nie wyglądasz jak Madonna! Zatrzymaj się!

Gdyby nie podpis, to w życiu bym nie zgadła, że to Madonna!

Tęsknię za starą wersją ciebie

Wyglądasz jak Marilyn Mason

– grzmią fani Madonny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

„Jej twarz ma teraz naprawdę karykaturalny kształt”

Ze względu na gigantyczną rozpoznawalność gwiazdy, kwestią czasu było, kiedy głos w sprawie przemiany Madonny zabierze ekspert. Długo nie musieliśmy czekać. Jakiś czas temu poczynania gwiazdy skomentował jeden z najbardziej znanych chirurgów Hollywood, dr. Ehsan Ali, z którego pomocy korzystały m.in. Kardashianki. Specjalista nie ma wątpliwości, że gwiazda „przeszła lifting”.

Wygląda na to, że Halloween nadeszło trochę za wcześnie. Jej twarz ma teraz naprawdę karykaturalny kształt litery 'V’. Na pewno przeszła lifting. Widać, że jej skóra jest ściągnięta i napięta, bez luźnej skóry i bez zmarszczek. Lifting zmienia również kształt twoich oczu, co widać w jej wizerunku, jej oczy wydają się 'ściągnięte’.

A Tobie jak się podoba obecna Madonna? Faktycznie przesadziła?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

Źródła: kobieta.gazeta.pl
Fotografie: AKPA (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować