×

Przemiana Roksany Węgiel coraz bardziej nurtuje fanów. „Nie poznałem jej”

Roxie w połowie stycznia skończyła 17 lat. Nie jest więc już małą dziewczynką, która po raz pierwszy dała się poznać widzom w programie „The Voice Kids”, który zwyciężyła, podobnie jak Eurowizję Junior 2018. Przemiana Roksany Węgiel od tego czasu jest dla wielu niemałym zaskoczeniem.

Przemiana Roksany Węgiel

W 2018 roku jako pierwsza w historii Polka wygrała Eurowizję Junior. Miała wtedy zaledwie 14 lat. Była dziewczynką, która dzięki swojemu talentowi stała się niemal bohaterką narodową. Dziś Roksana ma już 17 lat i wciąż jest o niej głośno, a świadczą o tym odsłony kolejnych materiałów młodej gwiazdy.

Przemiana i charakteryzacja Roksany Węgiel od dłuższego czasu wzbudzają skrajne emocje. Internauci nierzadko zarzucają młodej artystce zbyt „wulgarne stylizacje” czy „kontrowersyjne” teksty piosenek, które nie powinny być śpiewane przez „dziewczynkę” – nie bez powodu napisaliśmy to w „”. Wielu internautów zapomina, że Roksana nie jest już „dziewczynką” z „The Voice Kids” czy Eurowizji Junior. W końcu za rok będzie pełnoletnia – jak ten czas szybko leci…

Dyskusja pod filmem 17-letniej Roksany Węgiel

Roksana Węgiel zamieściła na swoim TikToku nagranie prosto z jacuzzi. Młoda gwiazda robi lipsync (odzwierciedlanie ruchu ust osoby mówiącej lub śpiewającej) do utworu Megan Thee Stallion „Thot Shit”.

W związku z wiekiem i wizerunkiem Roksany Węgiel, pod jej filmem na TikToku, który obejrzało już ponad milion internautów, rozpętała się dyskusja. Fanów poruszyła „nowa odsłona” 17-latki. W komentarzach czytamy:

Boże, nie poznałam

Nie poznałam. Myślałam, że to jakaś zagraniczna influencerka

Kasa po prostu zmienia ludzi

Nawet ja jej nie poznałam!

W obronie piosenkarki stanęli internauci, którzy zwrócili uwagę na faktyczny wiek artystki.

Ona ma już 17 lat. Zrozumcie, że nie będzie wyglądała jak wtedy, gdy przyszła do „The Voice” i wyglądała jak 90% osób w jej wieku

Ludzie chyba zapomnieli, że jest coś takiego jak dojrzewanie i że już nie ma 14 lat

(…) gdyby to była każda inna dziewczyna w jej wieku, nie byłoby takiego problemu

Zobacz nagranie, które opublikowała Roksana Węgiel i daj znać, do których komentarzy Ci bliżej?

@roxiewegiel?❄️

♬ chúa tể mashup – Pụ¡

W ostatnich dniach zrobiło się bardzo głośno również o Viki Gabor, kolejnej polskiej zwyciężczyni Eurowizji Junior. 14-letnia wokalistka dosłownie zszokowała fanów swoją metamorfozą. Viki Gabor powiększyła usta i przefarbowała włosy. „Gdzie byli rodzice?!”

Źródła: www.instagram.com, www.tiktok.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować