×

Nowy klip Shakiry robi furorę. Piosenkarka rozlicza się z Pique!

Shakira i Pique rozstali się kilka miesięcy temu. Piłkarz miał wielokrotnie zdradzać swoją partnerkę, a finalnie porzucił ją dla młodszej kobiety. Shakira długo milczała, ale – jak przystało na artystkę – postanowiła wyrazić emocje poprzez muzykę. Nowy klip Shakiry robi furorę w sieci. Niektóre sceny są naprawdę mocne!

„Najciemniejszy moment życia”

Tworzyli piękną i – jak się wydawało – również bardzo zgraną parę. Okazało się jednak, że Gerard Pique miał poważny problem z dochowaniem wierności matce swoich dzieci. W zagranicznych mediach zaczęły się pojawiać doniesienia o ekscesach piłkarza. W czerwcu para oficjalnie ogłosiła rozstanie po 12 latach związku. Wówczas w sieci zawrzało, a internauci natychmiast zaczęli spekulować, kim jest nowa wybranka Pique.

Shakira na jakiś czas usunęła się w cień. Milczenie przerwała dopiero we wrześniu, udzielając głośnego wywiadu. Piosenkarka przyznała, że milczała, ponieważ próbowała przepracować to, co się stało. Zdecydowała się jednak porozmawiać z mediami, ponieważ paparazzi od miesięcy i tak nie dawali jej spokoju.

Poza domem nie ma miejsca, gdzie ja i dzieci możemy się przed nimi schować

– mówiła gwiazda w rozmowie z „Elle”.

Starałam się ukryć tę sytuację przed dziećmi, chronić je, bo to jest moje najważniejsze zadanie. Ale potem słyszą w szkole nieprzyjemne rzeczy albo trafiają na nieprawdziwe artykuły w sieci i to je dotyka

– zaznaczyła.

Gwiazda wyznała, że ma żal do ukochanego. To dla niego zrezygnowała z międzynarodowej kariery. Postanowiła się poświęcić dla rodziny.

Musiałam się ustatkować, zapuścić korzenie w Barcelonie, wspierać dzieci i Gerarda. Jako piłkarz chciał grać, zdobywać osiągnięcia, a ja musiałam być dla niego wsparciem. Jedno z nas musiało się poświęcić

– przyznała.

Nowy klip Shakiry robi furorę

Artyści wyrażają emocje poprzez sztukę. Znana piosenkarka również postanowiła „skomentować” ostatnie wydarzenia poprzez swoją twórczość. W środę 19 października na oficjalnym kanale Shakiry na YouTube pojawił się najnowszy teledysk artystki. Słowa utworu „Monotonia” są bardzo wymowne.

Nagle nie byłeś już taki sam, zostawiłeś mnie z powodu swojego narcyzmu. Zapomniałeś, kim kiedyś byliśmy

– śpiewa artystka w jednym z fragmentów.

Jeszcze bardziej uderza klip, który obfituje w mocne sceny. Już w pierwszych sekundach widzimy, że oczy Shakiry są pełne łez.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Shakira (@shakira)

Nieco później widzimy piosenkarką z dziurą w klatce piersiowej. W dłoni trzyma zakrwawione serce. W pewnym momencie ląduje ono na zatłoczonym chodniku, po czym zostaje zdeptane przez jednego z przechodniów.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Shakira (@shakira)

Fani piosenkarki nie przywykli do tak drastycznych scen w jej teledyskach. Okazali jednak pełne wsparcie.

Mam nadzieję, że kiedyś gdzieś na tej planecie znajdziesz osobę, która Cię pokocha

Dedykujesz piosenkę Pique? ?? Nie zasługuje na to!

Byłaś dla niego zbyt dobra!

– czytamy w komentarzach.

 

Fotografie: Instagram, Youtube (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować