×

Nowy klip Shakiry robi furorę. Piosenkarka rozlicza się z Pique!

Shakira i Pique rozstali się kilka miesięcy temu. Piłkarz miał wielokrotnie zdradzać swoją partnerkę, a finalnie porzucił ją dla młodszej kobiety. Shakira długo milczała, ale – jak przystało na artystkę – postanowiła wyrazić emocje poprzez muzykę. Nowy klip Shakiry robi furorę w sieci. Niektóre sceny są naprawdę mocne!

„Najciemniejszy moment życia”

Tworzyli piękną i – jak się wydawało – również bardzo zgraną parę. Okazało się jednak, że Gerard Pique miał poważny problem z dochowaniem wierności matce swoich dzieci. W zagranicznych mediach zaczęły się pojawiać doniesienia o ekscesach piłkarza. W czerwcu para oficjalnie ogłosiła rozstanie po 12 latach związku. Wówczas w sieci zawrzało, a internauci natychmiast zaczęli spekulować, kim jest nowa wybranka Pique.

Shakira na jakiś czas usunęła się w cień. Milczenie przerwała dopiero we wrześniu, udzielając głośnego wywiadu. Piosenkarka przyznała, że milczała, ponieważ próbowała przepracować to, co się stało. Zdecydowała się jednak porozmawiać z mediami, ponieważ paparazzi od miesięcy i tak nie dawali jej spokoju.

Poza domem nie ma miejsca, gdzie ja i dzieci możemy się przed nimi schować

– mówiła gwiazda w rozmowie z „Elle”.

Starałam się ukryć tę sytuację przed dziećmi, chronić je, bo to jest moje najważniejsze zadanie. Ale potem słyszą w szkole nieprzyjemne rzeczy albo trafiają na nieprawdziwe artykuły w sieci i to je dotyka

– zaznaczyła.

Gwiazda wyznała, że ma żal do ukochanego. To dla niego zrezygnowała z międzynarodowej kariery. Postanowiła się poświęcić dla rodziny.

Musiałam się ustatkować, zapuścić korzenie w Barcelonie, wspierać dzieci i Gerarda. Jako piłkarz chciał grać, zdobywać osiągnięcia, a ja musiałam być dla niego wsparciem. Jedno z nas musiało się poświęcić

– przyznała.

Nowy klip Shakiry robi furorę

Artyści wyrażają emocje poprzez sztukę. Znana piosenkarka również postanowiła „skomentować” ostatnie wydarzenia poprzez swoją twórczość. W środę 19 października na oficjalnym kanale Shakiry na YouTube pojawił się najnowszy teledysk artystki. Słowa utworu „Monotonia” są bardzo wymowne.

Nagle nie byłeś już taki sam, zostawiłeś mnie z powodu swojego narcyzmu. Zapomniałeś, kim kiedyś byliśmy

– śpiewa artystka w jednym z fragmentów.

Jeszcze bardziej uderza klip, który obfituje w mocne sceny. Już w pierwszych sekundach widzimy, że oczy Shakiry są pełne łez.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Shakira (@shakira)

Nieco później widzimy piosenkarką z dziurą w klatce piersiowej. W dłoni trzyma zakrwawione serce. W pewnym momencie ląduje ono na zatłoczonym chodniku, po czym zostaje zdeptane przez jednego z przechodniów.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Shakira (@shakira)

Fani piosenkarki nie przywykli do tak drastycznych scen w jej teledyskach. Okazali jednak pełne wsparcie.

Mam nadzieję, że kiedyś gdzieś na tej planecie znajdziesz osobę, która Cię pokocha

Dedykujesz piosenkę Pique? 🤷🏻 Nie zasługuje na to!

Byłaś dla niego zbyt dobra!

– czytamy w komentarzach.

 

Fotografie: Instagram, Youtube (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x