×

Emil Stępień o nowym związku Dody. Jego była żona może się mocno zdenerwować

Doda już nie ukrywa swojego związku z Dariuszem Pachutą. Na jej mediach społecznościowych możemy zobaczyć coraz więcej zdjęć z nowym ukochanym. Były mąż celebrytki postanowił wypowiedzieć się o jej relacji. Co powiedział Emil Stępień o nowym związku Dody?

Burzliwy związek

Doda poznała producenta filmowego Emila Stępnia w 2016 roku. Zakochani długo utrzymywali swój związek w tajemnicy. Zarówno zaręczyny jak i ślub pary w 2018 roku owiane były tajemnicą. Ich małżeństwo nie trwało jednak długo. W listopadzie 2021 para rozstała się w atmosferze konfliktów i skandali. Wokalistka wyznała, że były mąż znęcał się nad nią psychicznie, przez co cierpiała na ataki paniki i depresję. Wokalistka przeszła terapię i długo dochodziła do siebie po związku z biznesmenem.

Byłam na dnie, miałam najgorsze myśli. I Emil dobrze wie, że prawie przypłaciłam to życiem

– wyznała wokalistka.

Piosenkarce udało się stanąć na nogi i postanowiła poszukać miłości w reality show. W programie „Doda. 12 kroków do miłości” widzowie przez 10 tygodni śledzili losy wokalistki, która umawiała się na randki z wybranymi mężczyznami. Tymczasem miłość odnalazła poza programem. Obecnie jest szczęśliwie zakochana w Dariuszu Pachucie.

Emil Stępień o nowym związku Dody

Jedna z internautek postanowiła zadać pytanie Emilowi o jego odczucia odnośnie nowego związku byłej żony.

Jak się pan czuje po programie „12 kroków do miłości”? Jak się pan czuje z myślą, że Doda ma nowego partnera? Że jest zakochana? Czy żałuje pan, że stracił Dodę?

– zapytała internautka.

Biznesmen postanowił odpowiedzieć na pytanie. Jednocześnie przyznał, że nie interesuje się życiem byłej żony oraz, że nie śledził randkowego show z udziałem Dody.

Szanowna Pani, proszę mi uwierzyć, że mam swoje życie i jestem osobą, która nie poświęca swojej cennej codzienności, by śledzić losy innych osób. Czułbym się wówczas wewnętrznie bardzo ubogi. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pani pytania, gdyż nie oglądałem tego programu

– odpowiedział na łamach Instagramu.

Początkowo wypowiedź producenta mimo tego, że było nieco stanowcza i mocna, to dalej bardzo uprzejmie wypowiedział się o byłej żonie.

Jeśli Dorota z kimś się związała, to bardzo mnie cieszy jej szczęście. Życzę jej wszystkiego dobrego. To moja była małżonka, moja rodzina, więc nigdy nie będę stał w opozycji do jej szczęścia.

– Emil Stępień o nowym związku Dody.

Jak sądzicie, czy po tym wszystkim co przeszła wokalistka, podziela jego rodzinne odczucia?

Źródła: www.se.pl, www.kozaczek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x