×

Wiktoria Gąsiewska ma nowego chłopaka? Mowa o kontrowersyjnym celebrycie

Wiktoria Gąsiewska ma nowego chłopaka? Wierząc doniesieniom Plotka, gwiazda serialu „Rodzinka.pl” nie jest już singielką, bo związała się z byłym uczestnikiem kontrowersyjnego programu „Warsaw Shore”. Skąd te śmiałe domysły?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Byli parą nie tylko na planie serialu

Młodzi aktorzy poznali się na planie serialu „Rodzinka.pl”. Szybko okazało się, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wyglądali na bardzo zakochanych. Co ciekawe, wzięli udział w 1. edycji show „Dance, dance, dance” i wygrali program.

Jednak mimo wspólnej pasji i przeżyciu wielu wspaniałych chwil, coś poszło nie tak. Po 4 latach, relacja aktorów zakończyła się. Gdy pod koniec ubiegłego roku media obiegły zdjęcia, na których widać było gwiazdę w towarzystwie innego mężczyzny, Wiktora i Adam potwierdzili doniesienia o rozstaniu. Jak później oboje przyznali, nie było to dla nich łatwe doświadczenie.

Wiktoria Gąsiewska ma nowego chłopaka?

Od tamtej pory niemal każdy mężczyzna przyłapany w towarzystwie 23-letniej aktorki był uznawany za jej nowego partnera. Nie dziwi więc fakt, że portal Plotek dopatrzył się kolejnego chłopaka Wiktorii i to na podstawie zdjęć i wpisów, jakie pojawiły się ostatnio na Instagramie.

A zaczęło się od Wojtka Goli. Były uczestnik „Warsaw Shore”, a obecnie jeden z właścicieli federacji Fame MMA na swoim profilu opublikował fotografię, na której jest elegancko ubrany i trzyma gigantyczny bukiet czerwonych róż. Na kwiatach oznaczył Wiktorię Gąsiewską, dodając opis sugerujący, że to aktorka zrobiła mu to zdjęcie!

Najlepsza Pani Fotograf ? #analog

– wyznał celebryta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Wojtek Gola (@wojtekgola)

Na tym jednak nie koniec domysłów, ponieważ brat Wiktorii skomentował ten wpis.

Uaaaa potwierdzone info, najlepszy fotograf w mieście ?

– napisał Mateusz Gąsiewski.

Ani Wojtek, ani Wiktoria nie potwierdzają, że łączy ich bliska relacja. Plotek natomiast uznał, że zdjęcie aktorki z 8 sierpnia ma bardzo wymowny podpis, a chodzi o hasztag #analogphotography.

A jeszcze niedawno tygodnik „Świat i ludzie” donosił, że 23-latka zaczęła się spotykać z Jasperem Sołtysiewiczem, aktorem z serialu „Barwy szczęścia”, w których Wiktoria wciela się w postać Oliwii.

W żadnym wypadku to nie jest typ podrywacza. Jest spokojny, zrównoważony, koleżeński, z sercem na dłoni. Nie znam osoby, która by o nim źle mówiła. Z Wiktorią doskonale się rozumieją i widać, że oboje bardzo się cieszą, gdy mają grać razem jakąś scenę

– przekazał informator kolorowego magazynu.

Źródła: www.plotek.pl
Fotografie: Instagram, Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com, www.instagram.com

Może Cię zainteresować