×

Partnerka Krzysztofa Krawczyka juniora zawróciła mu w głowie! Kim jest Kasia?

Po traumatycznych przeżyciach syn zmarłego niedawno wokalisty może liczyć na wsparcie ukochanej. Kim jest nowa partnerka Krzysztofa Krawczyka juniora?

Znęcał się nad żoną?

Krzysztof Krawczyk Junior ma za sobą nieudane małżeństwo, zakończone rozwodem. Jak doszło do rozpadu małżeństwa?

Gdy TVN wyemitował reportaż o życiu Krzysztofa Juniora, w mediach zawrzało. Jedni współczuli Krzysztofowi Juniorowi tego, w jakich warunkach żyje i tego, jak został potraktowany przez ojca i macochę. Ale szybko pojawiły się też głosy krytyczne wobec syna zmarłego artysty. Media przypomniały reportaż Szymona Wochala, który w 2006 roku pokazała Superstacja. Ola – była żona Krzysztofa Juniora, w materiale oskarżyła go o przemoc. Kobieta twierdziła, że mężczyzna znęcał się nad nią nawet wtedy, gdy była w ciąży.

Tak mnie bił, dopóki nie mogłam stanąć na nogi. A jak nie mogłam chodzić, to pełzłam po podłodze, byle tylko stamtąd uciec. To mnie brał, chodził po mnie

– relacjonowała.

Gdy Aleksandra była w drugim miesiącu ciąży, Krawczyk Junior miał pozorować, że zadaje jej ciosy nożem.

Złapał mnie po prostu za ramię. Przytrzymał mnie przy ścianie, wziął nóż i zadawał ciosy nożem. Ostrze zatrzymywało się 2-3 mm od mojego ciała

– opowiadała.

O sprawie zrobiło się głośno, gdy po jednej z awantur Krzysztof Junior wyrzucił żonę z domu, a ta na kilka tygodni zatrzymała się w hostelu opiekującym się młodymi kobietami.

Syn Krzysztofa Krawczyka wszystkiego się wypiera, jednak nawet sam Krzysztof Krawczyk przyznał w jednym z wywiadów, że związek syna był bardzo burzliwy. Zasugerował też, że Krzysztof Junior może nie być biologicznym ojcem
synka Aleksandry.

Partnerka Krzysztofa Krawczyka juniora

Od rozwodu minęło 15 lat. Wygląda na to, że Krzysztof Igor Krawczyk zaczął układać sobie życie na nowo. Sądząc po profilu Krzysztofa na Facebooku, 47-latek znów jest zakochany. Jego dziewczyna ma na imię Katarzyna i trwa przy ukochanym na dobre i na złe.

Para poznała się w Studiu Integracji. Na początku połączyła ich przyjaźń, która z czasem przerodziła się w coś więcej. Czy tym razem Krzysztof Junior ułoży sobie życie i będzie szczęśliwy?

Na pewno są na to duże szanse, ponieważ to Katarzyna niejednokrotnie udzielała Krzysztofowi schronienia, gdy tego potrzebował. Opiekowała się nim i towarzyszyła mu podczas ulicznych koncertów, a także podczas rozpraw w sądzie.

Krzysztof ze względu na chorobę nie może prowadzić auta. Kasia ma prawo jazdy i służy pomocą, gdy trzeba gdzieś jechać

– relacjonuje tygodnik Na Żywo.

Ponoć para myśli o wspólnym mieszkaniu, ale na razie Krzysztof musi poczekać, aż wyklarują się kwestie związane z testamentem zmarłego ojca. Junior chciałby także naprawić relacje ze swoim synem Bartkiem i zacząć płacić alimenty. Możliwe, że to właśnie Katarzyna ma na niego tak dobry wpływ.

Fotografie: Facebook, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij