×

Doda ma nowego chłopaka? To znany podróżnik i sportowiec

Doda ma nowego chłopaka?! Wiele na to wskazuje. Artystka coraz częściej pojawia się bowiem w towarzystwie mężczyzny, który jeszcze do niedawna spotykał się z gwiazdą TVN. To znany podróżnik i sportowiec. O kim mowa?

Doda – byli partnerzy. Z kim była w związkach?

Dorota „Doda” Rabczewska jest jedną z najbardziej charakternych i charyzmatycznych artystek polskiej sceny muzycznej, która wyjątkowo twardo stąpa po ziemi. Swoim głosem i osobowością zyskała sobie wielu fanów w całym kraju. O ile jednak w życiu zawodowym osiągnęła liczne sukcesu, o tyle w życiu prywatnym niekoniecznie – było wiele rozczarowań.

Doda nie ma szczęścia w miłości, a była już w kilku naprawdę głośnych związkach, w tym z: Radosławem Majdanem (najdłuższy, który trwał niespełna 6 lat), Adamem „Nergalem” Darskim, Emilem Haidarem czy Emilem Stępniem, z którym rozwiodła się w listopadzie 2021 roku. W ubiegłym roku w życiu artystki pojawił się również model Max Hodges. Wydawało się, że para ma się ku sobie, ale od jakiegoś czasu na próżno szukać ich już jednak w swoim towarzystwie. Od tego czasu wydawało się, że Doda postawiła na życie singielki, przynajmniej na jakiś czas. Czyżby ten czas właśnie minął?

Doda ma nowego chłopaka?

Doda znów jest zakochana?! Cóż, z całą pewnością nie można tego wykluczyć. Piosenkarka w ostatnim czasie coraz częściej pojawia się u boku Dariusza Pachuta. Paparazzi niedawno przyłapali „parę” podczas wycieczki rowerowej. Co więcej, teraz na Instagramie Pachuta pojawił się kadr z wakacji. Widzimy na nim, że towarzyszy mu kobieta z obfitym biustem. Nie widać natomiast jej twarzy. Oczywiście możemy więc tylko domyślać się, z kim odpoczywa.

Przypomnijmy, jesienią w telewizji Polsat ruszyć ma reality show pt. „Doda. 12 kroków do miłości”. W programie o rękę piosenkarki ma starać się 12 mężczyzn. Czyżby program miał zostać odwołany?

Kim jest Dariusz Pachut?

Dariusz Pachut ma 36 lat. Jest ratownikiem medycznym, podróżnikiem i zapalonym sportowcem. Co więcej, w październiku 2020 roku Pachut wziął udział w wyprawie na rysy. Wraz z nim na górę wchodził 7-letni Ryyan Szepaniak – niepełnosprawny chłopiec marzący o zdobyciu górskiego szczytu. Wyjątkową wyprawę relacjonowało National Geographic. Prywatnie jeszcze do niedawna Dariusz Pachut spotykał się z gwiazdą TVN Dorotą Gardias – rozstali się w marcu 2022 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dariusz (@dariuszpachut)

Źródła: www.plotek.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować