×

Mąż zarzucił żonie, że jest leniwa. W odwecie przeprowadziła eksperyment

Pewien mąż zarzucił żonie, że jest leniwa. W związku z zarzutami kobieta postanowiła przeprowadzić w swoim domu zaskakujący eksperyment. Aby udowodnić „coś” ukochanemu, przestała sprzątać i prać. Efekty pokazała w mediach społecznościowych. Jej nagrania zostały obejrzane miliony razy!

Mąż zarzucił żonie, że jest leniwa

Nie oszukujmy się, w zdecydowanej większości domów to kobiety w znacznym stopniu dbają o czystość i porządek – tak jest przynajmniej w Polsce, ale nie tylko. Mrs Messy pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Amerykanka pokazuje na swoim TikToku, jak wygląda życie pani domu w USA. W mediach społecznościowych prezentuje m.in. cenne rady dotyczące sprzątania i zarządzania domem. Każdego dnia korzysta z nich tysiące internautów, o czym świadczą komentarze pod publikowanymi materiałami. Obserwatorzy zgodnie podkreślają, że publikowane rozwiązania są bardzo pomocne.

Jedna z serii materiałów szczególnie zwróciła uwagę fanów Mrs Messy, a potwierdzają to liczby – nagrania zostały obejrzane na TikToku miliony razy! W nagraniach nie zobaczymy jednak przydatnych trików i tym podobnych rzeczy, a eksperyment, który był odpowiedzią na zarzuty męża Mrs Messy. Otóż mężczyzna powiedział jej, że jest leniwa, dlatego żona w wymowny sposób postanowiła mu pokazać, jak bardzo się myli.

@mrsmessytiktok #cleantok #cleaning #cleaningtiktok #cleaningmotivation #narcissist #narcissistic #mess ♬ Nightcore Forever She looks so perfect Newk82 – Kev

Żona postanowiła przeprowadzić eksperyment

Po słowach męża TikTokerka nagle przestała sprzątać i zajmować się praniem. Wszystko po to, aby udowodnić mężowi, że jest ona jedyną osobą, która poświęca swój czas na obowiązki domowe.

Mrs Messy nie myliła się. Rezultaty były zgodne z jej oczekiwaniami, czym podzieliła się w mediach społecznościowych. Na nagraniach widzimy, jak ogromny bałagan generuje mąż TikTokerki. Porozrzucane rzeczy, narzędzia czy gigantyczny bałagan w pralni to tylko niektóre z widoków, jakie niósł za sobą eksperyment.

@mrsmessytiktok He is gone for 3 weeks. This was recorded on the first day when he left. I’ll post the update. The house is so much cleaner now ?I got rid of a lot of his stuff #cleantok #cleaning #husbandwife #husbandproblems #narcissist ♬ Oh No – Kreepa

Reakcja męża

Co na to wszystko mąż TikTokerki? Wściekły zaczął wyrzucać środki czystości, bo stwierdził, że nie są już żonie potrzebne, skoro przestała sprzątać. Jakby tego było mało, bałagan najwyraźniej mocno dał mu się we znaki, bo… poleciał odwiedzić swoją mamę do Europy na trzy tygodnie! Mrs Messy dzięki temu mogła przebywać w cichym i spokojnym domu, czym nie omieszkała podzielić się z fanami.

@mrsmessytiktok #narcissist #narcissticabuse #narc #cleaning #cleantok #cleaningtiktok #cleanwithme ♬ original sound – Sarah Cothran

Ciekawe, czy po wszystkim finalnie zmieni zdanie odnośnie lenistwa żony.

Źródła: www.o2.pl, www.tiktok.com
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować