×

19-latek i 76-latka planują ślub? Podobno oznajmili też, że właśnie spodziewają się dziecka!

Jeśli wciąż nie wierzysz w powiedzenia typu „miłość nie wybiera” lub „miłość nie pyta o wiek”, ta historia może zmienić Twoje zdanie o 180 stopni. Otóż pewien 19-latek i 76-latka planują ślub. Związek pary, którą dzieli ogromna różnicę wieku, robi furorę w mediach społecznościowych – ich los śledzi ponad 1,5 mln obserwujących! Publikowane materiały są jednocześnie najlepszym dowodem na to, że oboje są w sobie szczęśliwie zakochani. Co ciekawe, ostatnio oznajmili nawet, że… spodziewają się dziecka oczywiście za pomocą filmików! Wielu jednak nie go końca wierzy, że jest to prawda. A cała historia służy jedynie do uzyskania popularności i rozgłosu. Jaka jest prawda?

19-latek i 76-latka planują ślub

76-letnia Milina Gatta mogłaby być babcią dla 19-letniego Giuseppe d’Anna, a jak jest w rzeczywistości? Oboje tworzą zgraną parę, która stała się swego rodzaju fenomenem w mediach społecznościowych. Na publikowanych materiałach widzimy, jak nastoletni chłopak i seniorka nie szczędzą sobie czułości, w tym buziaków, przytulania, trzymania się za ręce czy prezentów.

Miłość nie ma wieku i my jesteśmy tego dowodem

– pisze 19-latek.

Jakby tego było mało, w ostatnim czasie szczęśliwa para oznajmiła publicznie, że oboje są zaręczeni i spodziewają się dziecka! Jako dowód opublikowali nagranie pokazujące badanie USG 76-latki. Wyprawili już nawet imprezę z okazji poznania i ujawnienia płci dziecka.

@milina_gattaIt’s a ????♬ Halo – Beyoncé

Co na to internauci?

Jak można się było domyśleć, uczucie łączące 19-latka i 76-latkę mocno podzieliło internautów. Część, podobnie jak oni, nie patrzy na wiek i jest zachwycona miłością niezwykłej pary. Inni z kolei są przekonani, że nastolatek „poleciał” na majątek swojej partnerki. Są też tacy, którzy uważają, że oboje wszystko dokładnie zaplanowali, aby tylko było o nich głośno. Prawda jest taka, że ludzie potrafią oceniać na podstawie tego, co widzą, ale niewiele osób zadało sobie trud, by poznać prawdę.

@milina_gatta♬ suono originale – video_neomelodici

Prawda wyszła na jaw

Jak odnosi się do tego wszystkiego para naszych bohaterów? Giuseppe w wywiadzie dla portalu Fanpage przyznał, że z Miliną łączy go miłość, ale nie jest to miłość romantyczna. Podczas rozmowy wyszło również na jaw, że 76-latka jest jego… babcią!

Opublikowałem nagranie, które pokazuje miłość, jaką darzę moją babcię. Mieszkamy razem, jest wdową, więc próbuję obdarzyć ją tym uczuciem, którego mój dziadek nie może jej już dać, a ja jako wnuk – tak. Te pocałunki, które sobie dajemy, to znak przywiązania, jaki w naszych stronach używany jest przez krewnych, nic więcej

– zdradził w wywiadzie 19-latek, który przyznał, że nie spodziewał się takiego rozgłosu.

Nie spodziewałem się takiego sukcesu. Zazwyczaj nasze nagrania mają po 2 mln wyświetleń. Moim zdaniem to urosło do takiego poziomu, bo za granicą nie rozumieją, co mówimy i naprawdę myślą, że jesteśmy parą. Wiele osób się ze mną kontaktowało w sprawie możliwości udostępnienia nagrań, ale tylko jeden dziennikarz z Portugalii zapytał, czy ta historia jest prawdziwa

– dodał nastolatek.

Na koniec nasuwa nam się już tylko jedno pytanie: jak mają się do tego wyznania zaręczyny i ciąża 76-latki? Swoją drogą dziś już chyba nic więcej nie jest w stanie nas zdziwić…

Źródła: www.webboh.it, www.fakt.pl

Może Cię zainteresować