×

Była pewna, że mąż ją zdradza. Sprawdziła jego telefon i odkryła, że robi bardziej obrzydliwe rzeczy

Mollie Clark i jej mąż właśnie się pobrali. Jakiś czas po ślubie mężczyzna zaczął dziwnie się zachowywać. 21-latka była pewna, że ją zdradza, ale prawda okazała się o wiele gorsza…

Pierwsze podejrzenia

Mollie Clark zauważyła, że jej mąż po ślubie zaczął bardzo dziwnie się zachowywać. Unikał zbliżeń, wychodził gdzieś z telefonem, denerwował się, gdy żona tylko dotknęła jego komórkę. Kobieta była pewna, że ją zdradza. Pewnego dnia postanowiła zweryfikować swoje podejrzenia. 21-latka z małego miasteczka Ballymoney w Irlandii Północnej ze smutkiem w głosie wspomina dzień, w którym cały jej świat legł w gruzach:

Tego dnia Richard podpiął telefon do ładowarki i wyszedł z kuchni. Dodał, że mam niczego nie ruszać

Nie mogła w to uwierzyć

Jej podejrzenia sięgnęły wówczas szczytu. Nie potrafiła oprzeć się pokusie, aby jednak sprawdzić, co tak naprawdę ukrywa jej mąż. Teraz wie, że wolałaby znaleźć pikantne smsy wymieniane z kochanką. Tak jednak nie było. Odkryła coś o wiele gorszego. Jej mąż ukrywał w telefonie nagrania z ukrytej kamery, które przedstawiały dzieci w toalecie w pobliskiej restauracji KFC.

Podglądał małe dzieci!

Kiedy Mollie zobaczyła pierwsze nagranie, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Była w takim szoku, że komórka wypadła jej z rąk. Podniosła ją i sprawdziła resztę filmów. Na nagraniach z toalety w restauracji jej mąż podglądał m.in. 5-latka, 6-latka i 14-latka, a także zmianę pieluszki u 18-miesięcznego dziecka. Była przerażona. Wiedziała, że nie może czekać. Pierwszy telefon wykonała na policję, drugi do matki swojego męża.

Po 20 minutach siedziałam już z siostrą w samochodzie. Byłyśmy w drodze na posterunek. Zdałam sobie sprawę z tego, że mężczyzna, którego poślubiłam, nigdy nie istniał. Nie znałam go

Najpierw testował na niej

Gdy jej mąż został zatrzymany, niemal natychmiast przyznał się do winy. Później po raz kolejny przeżyła szok. Policjanci wyznali jej, jak mąż testował kamerkę. Nim zamontował ją w toalecie w KFC, próbował ją u nich w domu, podglądając jak Mollie korzysta z WC.

Richard Cooper został skazany na 2 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu. Jego żona znów była w szoku, gdy usłyszała wyrok. Uważa, że kara jest o wiele za niska.

Może Cię zainteresować