×

Śpi w jednym łóżku ze swoim mężem i siostrą. Obie są zachwycone, on już nie

Śpi w jednym łóżku ze swoim mężem i siostrą. Choć obie są zachwycone nietypową relacją i nie odstępują się na krok, przez swoje postępowanie mogą zniszczyć małżeństwo starszej z sióstr. „To dziwna sytuacja. Powinna żyć własnym życiem” – stwierdził mężczyzna, któremu wyraźnie zaczyna przeszkadzać nierozerwalny „trójkąt”.

„Obsesyjna miłość sióstr”

„Obsesyjna miłość sióstr” to tytuł serialu dokumentalnego, który przedstawia życie sióstr. Życie, w którym miłość nabiera zupełnie innego znaczenia. Z jednej strony obie są duszami towarzystwa. Z drugiej nie potrafią bez siebie żyć, przez co praktycznie nie odstępują się na krok. Mowa o siostrach: starszej Brooke i młodszej Baylee.

„Obsesyjna miłość sióstr”. Baylee i Brooke

„Obsesyjna miłość sióstr”. Baylee i Brooke

Cofnijmy się w czasie. Kiedy Brooke i Baylee były małymi dziewczynkami, ich rodzice się rozwiedli. W konsekwencji bardzo brakowało im mamy. Miały natomiast siebie i zawsze mogły na sobie polegać.

Odwiedzałyśmy jednych i drugich dziadków, ale zawsze razem. Nigdy się nie rozstałyśmy. Wiedziałam, że z siostrą u boku nic mi nie grozi

– przyznała Brooke.

Baylee od lat naśladuje starszą Brooke, o czym sama otwarcie mówi.

Wszystko po niej papuguję. Gdy poszła pracować na stoisku z lodami, zrobiłam to samo. Gdy została ratownikiem, poszłam w jej ślady. Obie zostaniemy nauczycielkami

– wyjaśniła.

Dziś, choć Brooke i Bayle są już pełnoletnie, wciąż nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Ich relacja praktycznie się nie zmieniła.

Z siostrą można być szczerym do bólu, a ona się nie obrazi. Gdy ma włos na dekolcie, powiem jej o tym. Z siostrą nie ma żadnych granic (…). Goliła mi tyłek, gdy odeszły mi wody. Byłam tylko z Baylee. Włożyła czepek i wskoczyła pod prysznic. Pomogła mi

– przekonywała Baylee.

Śpi w jednym łóżku ze swoim mężem i siostrą

Rok temu Brooke poślubiła Denvera. Owocem ich miłości jest 3-letnia córka, a teraz oboje spodziewają się syna. Wydawać by się mogło, że szczęśliwe założenie ograniczy relację Brooke z młodszą siostrą, ale tak się nie stało. Od trzech tygodni Baylee mieszka razem z nimi. Dziewczynom to odpowiada. Jemu już niekoniecznie – jest w szoku, że siostry nie mają siebie dosyć.

Nie chciałabym mieszkać z kimkolwiek innym. Miałam propozycję od znajomych, ale zawsze się rozmyślałam. Mieszkanie z siostrą mi odpowiada. Obie jesteśmy zachwycone, ale Denver niekoniecznie

– mówiła Baylee.

Denver jest coraz bardziej zirytowany nierozerwalną relacją sióstr. Okazuje się, że te nie odstępują się na krok nie tylko w dzień, ale są ze sobą także w nocy, gdyż Baylee śpi z nimi w jednym łóżku! Dla dziewczyn to zupełnie normalne.

Zawsze tak robiłyśmy i wciąż to robimy

– wyjaśnia Baylee.

„To dziwna sytuacja. Powinna żyć własnym życiem”

Z serialu „Obsesyjna miłość sióstr” dowiadujemy się, że Baylee wciąż jest dziewicą. Co więcej, patrząc na jej relację z siostrą, wydawać by się mogło, że nie ma nikogo innego u swojego boku. Nic z tych rzeczy. Od 4 lat spotyka się z Braiarem, ale chce zamieszkać z nim dopiero po ślubie. Tego chce również jej chłopak. W przeciwieństwie do Baylee dziwi go natomiast fakt, że obecnie jego partnerka śpi pomiędzy małżonkami i „nie żyje własnym życiem”.

Mecz o sypialnię

Pewnego razu Denver i Braiar zagrali mecz w badmintona przeciwko Brooke i Bayle. Stawka była bardzo wysoka. W sytuacji, gdyby panowie odnieśli zwycięstwo, Baylee miała wynieść się z sypialni Brooke i Denvera. Tak się jednak nie stało: dziewczyny były górą. Po przegranej Denver się załamał.

Jesteśmy po ślubie, a do łóżka zakrada mi się szwagierka. Nadużywa gościnności

– zaznaczył zrozpaczony mężczyzna.

Tymczasem siostry niezmiennie nie potrafią wyznaczyć sobie granic, gdyż, jak same twierdzą, są swoimi najlepszymi przyjaciółkami.

Źródła: dziendobry.tvn.pl, www.youtube.com
Fotografie: www.youtube.com

Może Cię zainteresować