×

Wydał 150 tysięcy złotych na wymarzony ślub swojej ukochanej. 16 dni później gorzko tego żałował

Andy Mitchell był zakochany bez pamięci w swojej narzeczonej. Dziewczyna była od niego o 20 lat młodsza, jednak parze wcale to nie przeszkadzało. 21-latka odkąd pamiętała marzyła o pięknym i wystawnym ślubie, dlatego ukochany postanowił spełnić jej marzenia. Wszystko miało być idealne i w sumie było, choć tylko do czasu…

Ślub w Meksyku

Ukochana Andy’ego wymarzyła sobie przyjęcie w Meksyku. Nic innego dla niej nie wchodziło w grę. 41-latek robił zetem wszystko, aby było tak jak tego pragnęła. Mężczyzna stawał dosłownie na głowie, aby całość dopiąć na ostatni guzik. Na organizację wymarzonego przyjęcia wydał ponad 30 tysięcy funtów, czyli około 150 tysięcy złotych. Meghan wydawała się być dosłownie wniebowzięta!

Ich najpiękniejszy dzień

Wyjątkowy dzień nadszedł już 3 czerwca. Właśnie wtedy zakochani przyrzekli sobie miłość i wierność do grobowej deski. Niestety, ukochana Andy’ego bardzo szybko zapomniała o tym, co ślubowała. Po zaledwie 16 dniach od hucznej i bardzo kosztownej imprezy 21-latka spakowała wszystkie swoje rzeczy i uciekła z innym mężczyzną.

Lepszy seks z innym

Andy w rozmowie z mediami stwierdził, że jego 21-letnia miłość poznała nowego ukochanego na swoim wieczorze panieńskim. Poszła z nim do łóżka i stwierdziła, że był to jej najlepszy seks w życiu. Właśnie to wystarczyło, aby pozostawić swojego świeżo poślubionego męża.

41-latek jest teraz załamany. Młoda żona rozdarła jego serce na strzępy. Twierdzi, że kobieta po prostu go wykorzystała i oszukała. Teraz w sieci stara się sprzedać pierścionek i obrączki, które przypominają mu wspólne chwile. W rozmowie z portalem metro.co.uk Andy tak skomentował zachowanie niewiernej żony:

Nie mieliśmy żadnych sekretów. Ufaliśmy sobie. Przynajmniej tak mi się wydawało. Okazało się jednak być zupełnie inaczej. Udało mi się zabrać jej telefon. Przeczytałem wszystkie wiadomości i zrobiłem zdjęcia ich wszystkich. Pokazałem innym. Cała jej rodzina jest bardzo zawstydzona tym, co zrobiła Meghan. Nawet jej najbliżsi nie chcą mieć z nią już nic wspólnego

„To nieprawda!”

Co na to ukochana 41-latka? Ona również zdecydowała się odnieść do zaistniałej sytuacji. Meghan kategorycznie zaprzecza, że zdradziła Andy’ego w czasie swojego wieczora panieńskiego:

Nie uprawialiśmy seksu w czasie mojego wieczoru panieńskiego. To nieprawda. Do niczego wtedy nie doszło. Wiedzieliśmy, co robimy i ponosimy za to odpowiedzialność. Byłam jednak bardzo młoda, kiedy po raz pierwszy go zobaczyłam…

Rozgoryczony Andy podkreśla, że wcale nie chodzi mu o to, ile pieniędzy wydał na wymarzone przyjęcie Meghan. Ma jedynie okrutne poczucie krzywdy i rozczarowania. Czuje się bardzo zraniony. Ze smutkiem w głosie wyznaje, że 21-latka nie miała w sobie nawet tyle odwagi, aby powiedzieć choćby jedno „przepraszam”. Uważa, że wcale nie żałuje, że zrobiła mu takie świństwo.

Może Cię zainteresować