×

Właścicielki tych imion znajdą miłość w święta. Czeka je miła niespodzianka!

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym dzieją się magiczne rzeczy. Wystarczy w to uwierzyć i mieć oczy szeroko otwarte. Właścicielki tych imion znajdą miłość w święta! Otrzymają wiadomość, która może być początkiem czegoś pięknego…

Uśmiech losu

Producenci filmowi uwielbiają tworzyć romantyczne filmy ze świętami w tle. Nie brakuje w nich pięknej muzyki, świątecznych ozdób i śniegu. Filmy łączy również to, że opowiadają miłosne historie, które zawsze mają szczęśliwe zakończenie. Problem pojawia się wtedy, gdy trzeba oderwać się od ekranu i stanąć oko w oko z szarą rzeczywistością.

Jeśli i Ty od dawna czekasz na to, aż Twój los się odmieni i powoli zaczynasz tracić nadzieję, sprawdź czy Twoje imię nie znalazło się na tej wyjątkowej liście. To lista kobiet, które już wkrótce mogą znaleźć swoje szczęście. W święta odezwie się do nich cichy wielbiciel, a niewinna wiadomość może być początkiem pięknej historii ze szczęśliwym zakończeniem.

Właścicielki tych imion znajdą miłość w święta

Według serwisu Radia ZET, kobiety o tych imionach otrzymają w Wigilię wiadomość od mężczyzny, który od dawna jest nimi zainteresowany:

  • MARIA – święta Bożego Narodzenia to piękny czas, który może być jednak bardzo trudny dla tych osób, którym doskwiera samotność. Kobiety o imieniu Maria mogą bez obaw oczekiwać na Wigilię. Tego dnia odezwie się do nich mężczyzna, któremu spodobały się już dawno temu. Był jednak zbyt nieśmiały, by zdobyć się na odwagę i odezwać się nieco wcześniej.
  • SABINA – jeśli jest mężczyzna, który był obiektem Twoich westchnień, ale straciłaś już nadzieję na to, że odwzajemni Twoje uczucia, w Wigilię wszystko może się zmienić. 24 grudnia otrzymasz wiadomość z życzeniami, po której uda Wam się krótko porozmawiać. Rozmowa będzie na tyle miła, że znacznie się przeciągnie. A już na początku 2022 roku nadrobicie wszystkie zaległości.
  • ALICJA – od jednej, niewinnej wiadomości może rozpocząć się jedna z najpiękniejszych przygód życia. Przekonają się o tym samotne Alicje, odbierając wiadomość 24 grudnia. Będzie to ta wiadomość, na którą czekały od dawna. Panie o tym imieniu będą miały okazje, by się przekonać, że spotkanie na kawę i spacer może być najbardziej romantyczną randką w życiu.
*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować