×

Rosjanka namawiała męża do gwałtów. Przechwycono wstrząsającą rozmowę

Nie tylko rosyjscy żołnierze stoją za cierpieniem Ukraińców, ale również ich najbliżsi, którzy dają na to jawne przyzwolenie. Przebieg krótkiej rozmowy, którą przechwyciły Służby Bezpieczeństwa Ukrainy, jest szokujący. Przebiegała ona pomiędzy będącym na wojnie Rosjaninem a jego kobietą. Na nagraniu słychać, jak Rosjanka namawiała męża do gwałtów!

Rosjanie dokonują brutalnych mordów na cywilach, gwałcą kobiety i dzieci, plądrują domy

Rosyjska inwazja na Ukrainę trwa już ponad miesiąc. Relacje mieszkańców z wyzwolonych terenów i obraz, który zostawiła po sobie rosyjska armia, przerażają. Podła armia Putina od tygodni dokonywała brutalnych mordów na cywilach, a także gwałtów na kobietach i dzieciach. Tymczasem Kreml stanowczo zaprzecza tego typu oskarżeniom, choć dowodów na haniebne czyny Rosjan jest coraz więcej. Nie wszystkim uchodzi to jednak płazem. Jeden z rosyjskich żołnierzy, Aleksiej Byczkow, został zatrzymany po tym, jak wykorzystał niemowlę i to nagrywał.

Rosjanka namawiała męża do gwałtów

Służby Bezpieczeństwa Ukrainy przechwyciły kolejną rozmowę. Dialog został opublikowana we wtorek na Telegramie, popularnym w ostatnim czasie komunikatorze. Tym razem była to rozmowa pomiędzy rosyjskim żołnierzem walczącym na Ukrainie a jego partnerką. Jej przebieg przechodzi ludzkie pojęcie. Jest bowiem obrazem zezwierzęcenia i brakiem jakichkolwiek uczuć czy wartości moralnych okupantów i ich krewnych.

Żony rosyjskich agresorów dzwonią do nich i namawiają, by gwałcili mieszkanki Ukrainy. Ten szokujący klip audio odzwierciedla wartości moralne nie tylko okupantów, ale także ich krewnych, z których 80 proc. popiera wojnę w Ukrainie
– napisano.

Opublikowane nagranie rozpoczyna się napisem: „Przechwycone przez służbę bezpieczeństwa”. W pierwszej kolejności słyszymy kobiecy głos. Wierzyć się nie chce, że te wstrząsające słowa padają z ust żony.

Więc tak, zróbcie to tam. Tam są ukraińskie kobiety. Zgwałćcie je. Tak. Nie mów mi nic, zrozum

– mówi Rosjanka wyraźnie się śmiejąc

Aha. Więc powinienem [je] zgwałcić i nic ci nie mówić?

– pyta Rosjanin, jakby sam nie wierzył w słowa żony

Tak, żebym nic nie wiedziała

– odpowiada jego partnerka, po czym oboje zaczynają się śmiać

Naprawdę mogę?

– ponawia pytanie Rosjanin

Tak, pozwalam ci. Tylko się zabezpiecz

Ok

– kończy rosyjski żołnierz

Źródła: kobieta.onet.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), twitter.com

Może Cię zainteresować