×

Te znaki zodiaku to najgorsze żony. Lepiej sprawdź, zanim się oświadczysz!

Znaki zodiaku potrafią być dobroczynną wskazówką przy wyborze partnera lub partnerki. Astrologowie twierdzą, że to właśnie zodiak może być wyznacznikiem tego, czy kobieta jest idealną kandydatką na żonę. Lepiej sprawdź, zanim się oświadczysz! Te znaki zodiaku to najgorsze żony.

Te znaki zodiaku to najgorsze żony

Pośród dwunastu znaków zodiaku są takie, które mają łagodne usposobienie, ale i takie o złej sławie. Zgodnie z astrologią to właśnie znaki zodiaku wpływają na sukces w małżeństwie. Kobiety posiadające któryś z poniższych to najgorsze żony. Na dodatek niewiele da się zmienić w tym temacie. Beztroskie życie przy opiekuńczej, serdecznej i kochającej kobiecie… stanowczo nie z nimi!

Kobieta-Skorpion to czarująca, zabawna, a równocześnie ognista i temperamentna osoba. To zdecydowanie same zalety i można by stwierdzić, że idealny materiał na żonę. Niestety kobiety spod tego znaku bywają przewrażliwione, zwłaszcza jeśli chodzi o ich osobę. Jednorazowy wybryk, który wywoła w niej zazdrość, sprawi, że z czarującego anioła zmieni się w temperamentną jędzę. Związek z nią to przejażdżka bez trzymanki.

Panna wyróżnia się świetną organizacją pracy, intelektem i stanowczością, jednak w relacjach z mężczyznami nie jest już tak kolorowo. Panna to perfekcjonistka, nie dopuszcza do siebie żadnych niedociągnięć często przechodzi to w przesadny krytycyzm. Mało kiedy wybacza błędy czy potknięcia. W związku z Panna panuje zasada: albo się podporządkujesz, albo masz „sajgon”!

Ta kobieta zadowoli typowego pantoflarza

Kobieta-Lew posiada bez wątpienia silny charakter. Strzeże domowego ogniska jak lwica swojego stada. Jednak podczas tworzenia idealnej rodziny przemienia się w nadopiekuńczą, kontrolująca partnerkę. Osacza bliskich swoją pretensjonalną troską, chce uszczęśliwiać ich na siłę. Taka forma zdecydowanie zadowoli tylko typowego pantoflarza.

Związek z Rakiem początkowo nie zapowiada niczego złego. Kobiety spod tego znaku bywają uległe i spokojne. Niestety do czasu, ponieważ mają one obsesję na punkcie wierności. Pomimo bezpiecznego związku opartego na zaufaniu, cały czas obawiają się, że partner może cos przed nimi ukrywać. W chcąc znaleźć dowody zdrady przeszukują telefon, pocztę, Facebooka. Związek z taką partnerką będzie wymagał wiecznego udowadniania prawdziwych uczuć.

Niestety, nie brzmi to wszystko zachęcająco. Życie z tymi kobietami nie zapowiada świetlanej przyszłości. Ale czy mężczyźni są lepsi?

Źródła: www.kobieta.pl, www.o2.pl
Fotografie: Flickr (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x