×

3 znaki zodiaku mężczyzn, którzy doprowadzają kobiety do szaleństwa

Czy znak zodiaku potencjalnego partnera powinien mieć dla nas jakiekolwiek znaczenie? Tu zdania są mocno podzielone. Astrologowie twierdzą jednak, że znak zodiaku może odsłonić przed nami wiele cech człowieka, zarówno dobrych, jak i tych złych. Oto 3 znaki zodiaku mężczyzn, którzy potrafią zawrócić w głowie i doprowadzić kobietę do szaleństwa.

Znak zodiaku jak wskazówka

Większość z nas nie traktuje horoskopów zbyt poważnie. Astrologowie twierdzą jednak, że znaki zodiaku odpowiadają za nasze cechy charakteru, zachowanie, ale i sukcesu w życiu zawodowym i prywatnym. I choć horoskopy często czytamy ukradkiem, w dodatku traktujemy je z przymrużeniem oka, każdy z nas chyba chociaż raz przyznał w duchu rację astrologom.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by potraktować to, co mówi astrologia jako wskazówkę, dzięki której dowiemy się nieco więcej na temat charakteru drugiej osoby. Jeśli właśnie poznałaś nowego mężczyznę, który wzbudził twoje zainteresowanie, przekonaj się, jakie cechy można mu przypisać na podstawie daty urodzenia. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku wiedzą, jak doprowadzić kobietę do szaleństwa!

3 znaki zodiaku mężczyzn

Onieśmielają, uwodzą, czarują, sprawiają, że nie potrafimy o nich zapomnieć – mężczyźni spod tych znaków zodiaku doskonale wiedzą, co zrobić, by doprowadzić kobietę do szaleństwa…

#Bliźnięta: mężczyźni spod tego znaku zodiaku są nieprzewidywalni i potrafią być nieco szaleni. Nie brakuje kobiet, którym się to podoba. W dodatku Bliźnięta są też ucieleśnieniem męskiej urody i lubią uprawiać sport, dzięki czemu mają wyrzeźbioną sylwetkę i długo zachowują młody wygląd. Magia Bliźniąt działa na kobiety jak magnes, ale uważaj – emocjonalny rollercoaster może stać się uciążliwy prędzej niż myślisz.

#Lew: jego charyzma przyciąga wiele kobiet. Pewność siebie jest seksowna, w dodatku zodiakalne Lwy doskonale wiedzą, jak zjednywać sobie ludzi. Mężczyźni spod tego znaku zodiaku są mili, a ich wygląd nikogo nie pozostawia obojętnym. To też ludzie pełni pasji i bardzo towarzyscy. Pamiętaj jednak, że Lwy często są przekonane o swojej nieomylności i oczekują, że partner będzie im potakiwał.

#Strzelec: jest bezpośredni, odważny i szczodry. Wie, jak oczarować kobietę i zdobyć jej zaufanie. Strzelcowi pomaga niebywała charyzma i urok osobisty. Niestety Strzelce uwielbiają ryzyko i szybko się nudzą. Bywają też bardzo wybuchowe, czym doprowadzają partnerki do szaleństwa.

Może Cię zainteresować