×

Strzelec to najlepszy partner do stworzenia udanego związku. Sprawdź dlaczego!

Znalezienie idealnego partnera, który będzie do nas pasował i miał zbliżony charakter jest nie lada wyzwaniem. Decydując się na wejście w związek z drugą osobą warto upewnić się spod jakiego jest znaku zodiaku. Okazuje się, że w przypadku mężczyzn, bardzo dobrymi partnerami są Strzelce. Sprawdź, jakie są naprawdę i dlaczego to będzie dobry wybór.

Jakie są Strzelce?

Wydaje się, że nie istnieją ludzie idealni, jednak bez wątpienia Strzelcom jest do nich najbliżej. Są inteligentni, cechuje ich wierność, troska i mocny charakter, choć niekiedy bywają nieprzewidywalni. Mężczyźni urodzeni na przełomie listopada i grudnia są znakomitymi partnerami, ponieważ nie sposób się z nimi nudzić.

Osoby spod znaku Strzelca potrafią łączyć w sobie pewne skrajności. Są jednocześnie silne i bardzo wrażliwe, co sprawia, że fascynują płeć przeciwną. Oczywiście, jak wszyscy ludzie, mają też pewne wady. Oto główne cechy charakteru, którymi odznaczają się Strzelce.

#1 Ciekawość

Strzelec jest bardzo chętny do pogłębiania wiedzy i nigdy nie deklaruje, że wie już wszystko. Z przyjemnością poznaje świat i nowych ludzi. Bardzo lubi drążyć temat aż do pełnego poznania racjonalnego wytłumaczenia. Wszystko chce sprawdzić na własną rękę.

#2 Wolność

Ten znak zodiaku bardzo ceni niezależność i choć jest bardzo oddany i lojalny wobec partnerki, to nie pozwala sobą poniewierać. Potrzebuje sporo przestrzeni w związku.

#3 Optymizm

Chociaż koleje losu bywają trudne, to Strzelec zawsze potrafi znaleźć promyk nadziei nawet w najgorszej sytuacji. Cechuje go pogoda ducha i wytrwałość. Zawsze, gdy spotykają go niepowodzenia, podejmuje kolejną próbę zakładając, że tym razem będzie lepiej. Nigdy się nie poddaje.

#4 Niecierpliwość

Jedną z charakterystycznych cech Strzelców jest żywiołowy temperament. Są w gorącej wodzie kąpane. Lubią działać niezależnie od typu sytuacji, co niekiedy miewa swoje złe strony.

#5 Mobilność

Strzelec zdecydowanie preferuje aktywny styl życia. Jest bardzo ciekawy świata i lubi podejmować nowe wyzwania. Nie sposób się z nim nudzić, jeśli wciągnie Cię w swoje aktywności.

#6 Dokładność

W wybranych kategoriach życia Strzelce wydają się być bardzo pedantyczne. Zawsze starają się dawać z siebie 100 procent i oczekują od innych, aby to doceniali.

#7 Wspaniałomyślność

Strzelce robią większość rzeczy z myślą o innych ludziach. Są bardzo chętne do niesienia pomocy, dawania prezentów i wspierania innych, ponieważ daje im to poczucie, że są potrzebni i wartościowi.

#8 Powaga

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca słyną ze wspaniałego poczucia humoru. Jednak są w stanie odnaleźć się w każdej sytuacji i jeśli zachodzi taka potrzeba, to potrafią zachować powagę.

#9 Idealizm

Niestety Strzelec dość często bywa naiwny zakładając, że z natury wszyscy ludzie są dobrzy. Z tego powodu, Strzelec jest wyjątkowo cierpliwy, tolerancyjny i przyjaźnie nastawiony do każdego człowieka. Zdarza się, że zbyt duża wiara w ludzi, uderza w niego.

#10 Szczerość

Strzelce lubią proste komunikaty i wychodzą z założenia, że zawsze należy być szczerym, ale ich prawdomówność bywa dotkliwa dla innych. Nie znoszą niedomówień, dlatego zawsze mówią w otwarty i bezpośredni sposób.

 

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), Freepik

Może Cię zainteresować