×

Znaki zodiaku najlepiej dopasowane w łóżku – w tych parach aż iskrzy!

Znaki zodiaku najlepiej dopasowane w łóżku. To, jaki żywioł wpisany jest w naszą datę urodzenia, może mieć duży wpływ na nasze życie seksualne. Jak sprawdzić, czy dana osoba będzie dla ciebie dobranym partnerem? Odpowiedź znajduje się poniżej.

Astrologia a seks

Znaki zodiaku a dopasowanie w łóżku to bardzo ciekawa kwestia. Wszyscy wiemy, że na naszą satysfakcję seksualną może wpływać wiele czynników. Czy znak zodiaku faktycznie może być jednym z nich?

Chociaż dla niektórych może to brzmieć bardzo abstrakcyjnie, wiele osób dostrzega silną zależność. Wiadomo przecież, że w łóżku liczy się znacznie więcej niż wygląd partnera, a znak zodiaku jest jednym z tych czynników, które mogą wpływać na nasze cechy charakteru i temperament. Portal Papilot.pl sprawdził, jakim znakom zodiaku najłatwiej się dopasować w łóżku i osiągnąć maksymalną satysfakcję. Oczywiście o pewnych rzeczach najlepiej się przekonać w praktyce, ale nie zaszkodzi sprawdzić, czego o potencjalnym kochanku możemy się dowiedzieć dzięki astrologii.

Znaki zodiaku najlepiej dopasowane w łóżku

#1 Baran + Strzelec

Zodiakalny Baran ma ognisty temperament i poszukuje partnerki/partnera, który również będzie stronił od nudy i rutyny. Barany często pomijają grę wstępną i wolą przejść do sedna. W łóżku osiągną satysfakcję ze Strzelcem, który jest pełen energii, nie stroni od szaleństw i nie boi się eksperymentować.

#2 Byk + Rak

W przeciwieństwie do zodiakalnego Barana, Byk uwielbia długą grę wstępną, którą rozpoczyna już podczas randki w restauracji czy kinie. Byki uwodzą i czarują, a seks traktują raczej jak maraton, a nie jak sprint. To z pewnością spodoba się emocjonalnym, subtelnym Rakom, które uwielbiają doznawać długiej rozkoszy.

#3 Bliźnięta + Wodnik

Bliźnięta lubią eksperymentować, a Wodniki lubią się dobrze bawić. To połączenie, które świetnie sprawdzi się w sypialni. Oba znaki zodiaku uwielbiają flirt i głośne mówienie o swoich potrzebach. Zodiakalne Bliźnięta i Wodniki na pewno nie będą się ze sobą nudzić. Ciągle szukają przygód i nowych doznań. Nie ogranicza ich wstyd.

#4 Rak + Skorpion

Fantazja i namiętność – to wyróżni tę parę. Skorpiony cenią sobie uczciwość, a Rak chce poczucia bezpieczeństwa. Dlatego w sypialni dopasują się idealnie. Rak i Skorpion mogą być doskonałą parą nie tylko w łóżku – ten duet sprawdzi się też w codziennym życiu.

#5 Strzelec + Lew

To prawdziwie ogniste połączenie. Iskry gwarantowane! Strzelec i Lew chcą dominować, są odważni i kierują się potężnym pożądaniem. Strzelec i Lew zrealizują swoje pikantne fantazje, takie, których inni mogliby się przestraszyć.

#6 Panna + Koziorożec

Te znaki zodiaku dbają o to, żeby zaspokoić seksualne potrzeby partnera, dlatego świetnie dopasują się w łóżku. Potrzebują czułości i opieki, ale lubią odwzajemniać się tym samym. W łóżku zostaną tak długo, dopóki oboje nie osiągną licznych orgazmów.

#7 Waga + Baran

Ten duet niekoniecznie sprawdzi się na co dzień. Ale w seksie… dlaczego nie. Wagę i Barana wiele dzieli, a przecież nie od dziś wiadomo, że przeciwieństwa się przyciągają. Waga nauczy Barana jak nieco zwolnić i czerpać satysfakcję z seksu przez całą noc.

#8 Ryby + Skorpion

Zodiakalne Ryby to romantycy. Namiętność to ich drugie imię. Tak samo jest w przypadku Skorpionów, a namiętne dusze zawsze się odnajdą. Podstawą sukcesu jest szczere wyrażanie potrzeb i kreatywność. Ryby i Skorpiony doskonale o tym wiedzą. Jednak w życiu raczej nie stworzą trwałej relacji. Można powiedzieć, że to astrologiczni friends with benefits

Fotografie:

Może Cię zainteresować