×

14 połączeń znaków zodiaku, które mają szanse na stworzenie udanego, długoterminowego związku

Znalezienie drugiej połówki, a co za tym idzie, stworzenie i utrzymanie idealnego związku, nie jest proste. Odmienne wartości i różne cechy charakteru mogą sprawić, że związek już na samym starcie spisany jest na porażkę.

Reklama

Podobno, bardzo wiele o naszym charakterze mówi nasz znak zodiaku. Ta wiedza może zatem pomóc znaleźć nam idealnego partnera. Jeśli więc jesteś ciekawa, jaki znak zodiaku najbardziej do Ciebie pasuje, koniecznie przeczytaj ten wpis do końca.

#1 Baran i Wodnik

Baran i Wodnik mogą stworzyć trwały związek, w którym partnerzy będą się uzupełniać. Oba znaki zodiaku cenią sobie wolność, niezależność i mają ogromne poczucie humoru.

Reklama

#2 Baran i Rak

Baran jest śmiały i odważny, dlatego to on będzie dominował nad swoim partnerem. Osoby spod znaku Raka są bardzo wrażliwe, ale jednocześnie posiadają wewnętrzny urok. Jeśli partnerzy popracują nad swoim związkiem, mogą zbudować razem coś wyjątkowego.

#3 Baran i Ryby

Również Baran i Ryby mogą stworzyć idealny związek, o ile od początku będą starać się skupiać na tym, co ich łączy, a nie dzieli.

#4 Rak i Ryby

Zarówno Rak, jak i Ryby, cenią sobie logiczne myślenie i są niesamowicie wrażliwe. Biorąc pod uwagę powyższe, dołożą wszelkich starań, aby celowo nie zranić partnera.

Reklama

#5 Byk i Rak

Kolejne znaki zodiaku, które świetnie się uzupełniają. Potrafią znaleźć wzajemną nić porozumienia i jednocześnie cenią takie same wartości: rodzinę, dom i stabilność.

#6 Koziorożec i Byk

Byk będzie podziwiał w swoim partnerze etykę pracy i poczucie humoru. Z kolei Koziorożec doceni miły i rozsądny charakter Byka.

Reklama

#7 Strzelec i Baran

Strzelec lubi dobrą zabawę i woli unikać niepotrzebnych dramatów. Baran również ceni sobie kontakty międzyludzkie, dlatego pod tym względem pasuje do Strzelca.

#8 Lew i Strzelec

Lwy potrafią być uparte, ale zakochane Strzelce mogą nauczyć się z tym żyć. Jednocześnie bardzo cenią sobie oddanie i prawdomówność Lwów. Strzelce zawsze pomogą swoim partnerom znaleźć najlepsze rozwiązanie z danej sytuacji.

Reklama

#9 Koziorożec i Panna

Panny są zamknięte w sobie i walczą o swoją prywatność. Jeśli ktoś ma się przebić przez ich pancerz, to właśnie praktyczny Koziorożec.

#10 Wodnik i Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt potrafią docenić twórczość i pomysły Wodników. Razem przetrwają wszystkie upadki i burze.

#11 Lew i Bliźnięta

Oba znaki cenią sobie przygodę i wolność. Z drugiej strony w każdym związku musi być osoba, która wie, kiedy powiedzieć dość. I w tym przypadku będą to Bliźnięta, które zapanują nad porywczym partnerem.

#12 Skorpion i Lew

Skorpion potrafi być zazdrosny i powiedzieć w chwili wzburzenia o dwa słowa za dużo. Z kolei Lew lubi być w centrum uwagi. Jedno jest pewne, w tym związku nigdy nie zagości nuda, a namiętność będzie odgrywała tu kluczową rolę.

#13 Bliźnięta i Waga

Osoby spod znaku Bliźniąt i Wagi mogą stworzyć razem związek pełen namiętności, w którym nigdy nie będzie nudno. Będą szybko działać, ich więź będzie silna, ale jednocześnie będą potrafiły zachować swoją niezależność.

#14 Waga i Lew

Zarówno Wagi, jak i Lwy, lubią towarzystwo. W tym związku to Lew będzie potrzebował większej uwagi, a Waga może mu to zapewnić.

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować