×

Odwiedziła brata i jego dziewczynę. Na lodówce zobaczyła dziwną kartkę z nakazami dla niego

Niektóre kobiety nie wiedząc, jak utrzymać faceta przy swoim boku, nakładają na niego serię zakazów i nakazów, aby przypadkiem nie zainteresował się inną przedstawicielką płci pięknej. Nie do końca może to przynieść oczekiwany efekt, bo często przestraszony facet woli życie w pojedynkę niż spędzanie czasu z kimś, kto ciągle go kontroluje i coś narzuca.

Reklama

W tym związku najwidoczniej jest inaczej, a Monika i Piotr świetnie się ze sobą dogadują – mimo listy, według której 33-latek ma żyć

O pewnym odkryciu napisała do nas Marta, która w czasie odwiedzin u swojego brata, zauważyła dziwną kartkę na lodówce. Widniało na niej 10 przykazań, według których Piotrek ma postępować, aby mieć szczęśliwe życie. Swoją drogą, jak możecie zauważyć, nawet do 10 Monia nawet dobrze liczyć nie potrafi…

Marta była w szoku, że jej brat, który nigdy nie był uważany za „pantofla”, godzi się na coś takiego

Siedzieliśmy przy stole po kolacji, ja uznałam, że sprzątnę zastawę i pozmywam. Gdy weszłam do kuchni, zobaczyłam kartkę na lodówce. Nie chciałam jej czytać, ale kątem oka zerknęłam, że napisane są na niej jakiejś przykazania dla mojego brata… No trochę się wkurzyłam, bo niby dlaczego ktoś ma go strofować? Podeszłam bliżej i doznałam jeszcze większego szoku.

Zapytałam Monikę i Piotrka o co chodzi, a ona zaśmiała się i powiedziała, że to tak na żarty. No, ale po minie młodego raczej bym powiedziała, że sprawa jest na poważnie. Może mu jednak pasuje, sama nie wiem, ale uważam, że to jest dziwne.

On już ma 33 lata i jeśli mnie pamięć nie myli to miał mamę i dobrze go wychowała. Lubiłam Monikę, ale czy ona ustawia mojego brata?!

Czy można w ten sposób wychowywać sobie partnera?

Może Cię zainteresować