×

27-latek zakochał się w 74-latce. Teraz mają wraz z ukochaną jeden plan

27-latek zakochał się w 74-latce. Mówi się, że „miłość nie wybiera”. Mówi się, że „miłość nie patrzy na wiek”. Historia naszych bohaterów zdaje się to potwierdzać w 100 procentach. Ona ma 74 lata, on 27. Choć dzieli ich 47 lat różnicy, tworzą udany związek. Teraz chcą pójść o krok dalej i już planują swój ślub. Historię niezwykłej pary opisał New York Post.

27-latek zakochał się w 74-latce

27-letni Devaughn Aubrey i 74-letnia Kathi Jenkins poznali się dzięki stronie Adult FriendFinder. Pierwszy raz spotkali się jeszcze w 2012 roku – on miał więc wówczas 17 lat, ona 64. Praktycznie od samego początku coś między nimi zaiskrzyło. Mimo ogromnej różnicy wieku postanowili pójść za głosem serca i stworzyć razem związek. Ich decyzja szybko spotkała się z falą nieprzychylnych komentarzy. Również rodzina i znajomi byli zaskoczeni relacją świeżo upieczonej pary, ale z czasem zaakceptowali różnicę wieku.

Powiedziałem o niej mamie, kiedy zaczęliśmy się spotykać, ale myślała, że żartuję z jej wieku, dopóki nie spędziliśmy razem naszych urodzin i nie pokazaliśmy jej zdjęć, ale jestem pewien, że moi rodzice i rodzeństwo zrozumieli, że lubię starsze kobiety

– powiedział Aubrey.

Pojawiły się również zarzuty, że Devaughn Aubrey jest ze starszą kobietą dla pieniędzy. Co ma im do powiedzenia 27-letni mężczyzna i jaką ma dla nich radę?

Ze względu na naszą różnicę wieku ludzie czasami zakładają, że Kathi jest bogata i że chcę wszystkich jej pieniędzy, co wcale nie jest prawdą (…). Wszyscy powinniśmy robić to, co nas uszczęśliwia, bez względu na to, co ludzie myślą lub czują, bądź naturalny.

„Jest dla mnie taka idealna, jest bardzo doświadczona w życiu i dużo mnie uczy”

74-latka jest już na emeryturze. Prywatnie jest mamą 4 dzieci, babcią 13 wnuków i prababcią 36 prawnuków. Kathi nie ukrywa, że obecnie jest bardzo szczęśliwa, a relacja z Devaughn’em to najlepszy związek, jaki jej się przytrafił.

Nikt nigdy nie kochał mnie tak całkowicie. Devaughn jest miły i wspiera. Uważa, że jestem piękna, utalentowana i inteligentna.

Co o 74-letniej kobiecie mówi natomiast jej młodszy o 47 lat partner? Również wypowiada się o niej w bardzo ciepłych słowach. Widać, że darzy ją prawdziwym uczuciem, co dla wielu osób może być czymś niewyobrażalnym.

Jest dla mnie taka idealna, jest bardzo doświadczona w życiu i dużo mnie uczy. Nigdy nie walczymy, zawsze możemy rozmawiać bez krzyku i całkowicie jej ufam. (…) Kathi wie, jak sprawić, bym czuł się lepiej, kiedy jestem zdenerwowany i smutny (…). Myślę, że podoba mi się, ile ma lat, ponieważ lubię starsze kobiety niezależnie od tego, czy potrzebuje chodzika i tak dalej. Nigdy mi to nie przeszkadzało.

27-latek zakochał się w 74-latce. Para planuje ślub

74-letnia Kathi Jenkins nigdy wcześniej nie wyszła za mąż, ale wszystko wskazuje na to, że już niebawem się to zmieni – Kathi i Devaughn są zaręczeni i już planują ślub.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak trzymać kciuki za tę wyjątkową parę.

Źródła: kobieta.gazeta.pl
Fotografie: Instagram.com (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować