×

Znaki zodiaku niewiernych. Ci ludzie z trudem powstrzymują się przed zdradą

Znaki zodiaku niewiernych. Przed wejściem w związek warto dokładnie przeanalizować profil astrologiczny drugiej osoby. Dzięki temu można uniknąć złamanego serca i straty czasu. Okazuje się bowiem, że niektórzy ludzie mają zdradę we krwi.

Znaki zodiaku niewiernych

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie dopuszczają się zdrad. Znudzenie partnerem bądź partnerką, niedopasowanie seksualne czy zwyczajna ciekawość sprawiają, że kobiety i mężczyźni szukają towarzystwa kogoś nowego. Nie ulega wątpliwości, że wyjście na jaw zdrady zwykle kończy się rozpadem związku. Wierność to w końcu fundament każdej relacji. Nie da się bez niej zbudować zaufania i szacunku.

Astrolodzy zalecają, aby przed zaangażowaniem się w relację sprawdzić, co o nas i partnerze mówią gwiazdy. Okazuje się bowiem, że data narodzin ma niebagatelny wpływ nie tylko na smykałkę do biznesu, ale również na zdolność do budowania zdrowej relacji w związku. Gwiazdy wiedzą najlepiej, czego można się spodziewać po poszczególnych znakach zodiaku. Co ciekawe, niektórzy ludzie mają większą tendencję do dopuszczania się zdrad niż inni. Z czego to wynika?

#1 Wodnik

Wodnik to wolny duch, który choć chciałby mieć obok siebie ukochaną osobę, to jednak ceni sobie samotność. Duża niezależność i konieczność wyznaczania granic sprawiają, że bywa niedostępny. Jego pragnienie wolności jest tak duże, że nie pozwoli na to, aby związek go ograniczał. Wiele osób nie jest w stanie zrozumieć, czego tak naprawdę oczekuje od relacji. Posiada tendencję do częstego zakochiwania się i odkochiwania. Dla drugiej osoby może to być źródłem zranień.

#2 Bliźnięta

Osoby urodzone na przełomie maja i czerwca to zawodowi podrywacze. Posiadają urok osobisty, któremu trudno się oprzeć. Rozmowy z nimi to prawdziwe, intelektualne potyczki. Słyną z daru przekonywania. Są w stanie osiągnąć każdy cel. Cechuje je duża potrzeba słuchania komplementów i pochwał. Związek z bliźniętami może być źródłem zazdrości, ponieważ partner spod tego znaku nie widzi nic złego w flircie. Co więcej, rutyna to coś, czego nie jest w stanie znieść przez dłuższy czas.

#3 Waga

Waga posiada zdolność do zdobywania nowych partnerów. Nie szuka jednak związku na stałe. Dość szybko się nudzi i zakochuje w kimś innym. Cechuje ją zainteresowanie wieloma dziedzinami życia i dlatego potrafi poruszać niemal wszystkie tematy. W sferze uczuć bywa jednak tajemnicza i zawiła. Waga potrzebuje intensywnych emocji, dlatego gdy druga strona nie spełnia jej oczekiwań, ulatnia się z kimś innym.

#4 Strzelec

Nie należy żywić nadziei na wieloletni związek ze Strzelcem. Ten znak bywa romantyczny w słowach, ale w działaniach nie sposób tego zauważyć. Strzelec jest nastawiony przede wszystkim na przyjemności i doświadczanie silnych wrażeń. Ludzie spod tego znaku stawiają sobie poprzeczkę bardzo wysoko, dlatego lubią krytykować również swojego partnera. Widząc, że druga połówka jest niesatysfakcjonująca, zaczynają szukać kogoś nowego. W ich życiu nie ma miejsca na sentymenty, dlatego zdrada jest dla nich czymś naturalnym.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Freepik, Pixabay, Zrzut z ekranu: "To nie koniec swiata"

Może Cię zainteresować