×

Synowie powiedzieli jej, że staruszek ich wykorzystał. Gdy on wyparł się tego, nie wytrzymała

Uważała go za przyjaciela rodziny, czasem pomagała mu w porządkach i gotowała. Wszystko zmieniło się, gdy synowie 39-latki przyznali, że mężczyzna ich skrzywdził. Sarah Sands twierdzi, że nie chciała zabijać. Ale kiedy pedofil zarzucił jej synom kłamstwo i wszystkiego się wyparł, nie wytrzymała. Matka zadźgała pedofila, zadając mu osiem ciosów nożem. Synowie przekonują, że to, co zrobiła 39-latka, przywróciło im poczucie bezpieczeństwa.

Matka zadźgała pedofila

Pedofil działał podstępnie. Gdy wprowadził się do bloku we wschodnim Londynie, zmienił nazwisko z Moult na Pleasted. W ten sposób chciał ukryć swoją mroczną przeszłość. Mężczyzna zbliżył się do rodziny Sands, udając przyjaciela. Sarah nie wiedziała, że 77-letni Pleasted w przeszłości krzywdził dzieci. Opiekowała się sąsiadem, gotowała dla niego, pomagała mu w domowych porządkach.

Wszystko się zmieniło, gdy Sarah usłyszała od swoich dzieci, że Pleasted je skrzywdził. Kobieta była w szoku, ale uwierzyła synom. Kamery monitoringu zarejestrowały moment, w którym Sarah wsiadała do windy, w drodze do mieszkania pedofila.

Kobieta początkowo chciała dać Pleastedowi szansę na to, by sam przyznał się do winy. Ale mężczyzna wszystkiego się wyparł i nie okazał żadnej skruchy. Wtedy Sarah wpadła w szał. Chwyciła za nóż i zaczęła zadawać cios za ciosem.

Kilka godzin później kobieta sama zgłosiła się na policję. Przyszła z nożem, w ubraniu poplamionym krwią.

„Zrobiłam to, co zrobiłaby każda matka”

Kobieta wzięła pełną odpowiedzialność za to, co zrobiła. Odsiedziała cztery lata za zabójstwo.

Zrobiłam to, co zrobiłaby każda matka

—  przekonuje pani Sands.

Dziś 39-latka walczy na rzecz zaostrzenia przepisów dotyczących zmiany nazwisk przestępców seksualnych. Podkreśla, że nie może być tak, iż pedofil żyje nieniepokojony pod nowym nazwiskiem.

Nastoletni synowie wspierają matkę i twierdzą, że to co zrobiła, przywróciło im poczucie bezpieczeństwa. Chłopcy przez długi czas żyli w strachu, że 77-letni pedofil znów ich zaatakuje.

Jak się okazało, zanim mężczyzna skrzywdził trzech synów Sands, zdążył wykorzystać troje swoich dzieci i innych młodych chłopców. Mężczyzna miał na koncie… 24 wyroki skazujące!

Fotografie: Police (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x