×

Julia Wróblewska cierpi z powodu fobii. „On siedzi pod moim łóżkiem”

Julia Wróblewska cierpi z powodu fobii. 22-latka wyznała to fanom kilka miesięcy temu na InstaStories. Na filmiku było ją widać w opłakanym stanie.

Julia Wróblewska cierpi z powodu fobii

Kto pamięta tę małą, śliczną dziewczynkę o blond włosach, słodkim uśmiechu i buźce aniołka? Julka Wróblewska była niezwykle rezolutną dziewczynką, która wiedziała, jak podbić serca widzów. Świetnie radziła sobie przed kamerami i najwyraźniej polubiła tę pracę, ponieważ postanowiła ją kontynuować również w dorosłym życiu.

Niestety, za swoją karierę Julka zapłaciła wysoką cenę. Już od dawna młoda aktorka pojawia się na portalach plotkarskich głównie ze względu na swoje problemy ze zdrowiem. Oglądamy ją w kiepskim stanie psychicznym, smutną, roztrzęsioną, zapłakaną, nieszczęśliwą.

Julia Wróblewska już wiele razy rozmawiała ze swoimi fanami na temat swoich problemów psychicznych. Mówi o tym, że ma ataki histerii, przechodzi załamanie nerwowe, że ludzie mają ją za wariatkę. Młoda aktorka przyznała się także do epizodów, które sprawiają, że staje się zagrożeniem dla samej siebie.

Julka Wróblewska cierpi z powodu fobii
Instagram

Gdyby ktoś mógł za pstryknięciem palca odjąć mi chorobę, oddałabym wszystko, tak jak Arielka swój głos. Oddałabym osiągnięcia, pieniądze, rozpoznawalność, wszystkie przywileje i benefity, które z tego mam bez wahania. Tylko błagam, niech ktoś to ze mnie wyjmie

– mówiła niedawno w mediach społecznościowych.

Takie słowa szokują i zasmucają, ale mogą dodać otuchy innym młodym ludziom, którzy borykają się z podobnymi zaburzeniami. Być może i dla Julki są formą terapii.

Julka Wróblewska cierpi z powodu fobii
Instagram

„Jak mam przegonić chrabąszcza?”

Kilka miesięcy temu 22-latka zwróciła się do swoich fanów o pomoc. Ponownie pokazała się na Instagramie roztrzęsiona i zapłakana. Chociaż czuła się zawstydzona swoją prośbą, było widać szczere przerażenie w oczach dziewczyny.

Okazuje się, że Julia Wróblewska zmaga się z paraliżującym lękiem przed… owadami.

Gdyby ktoś mógł mi powiedzieć, jak mam przegonić chrabąszcza z domu, bo mam straszną fobię, a on siedzi pod moim łóżkiem. I nie mogę się ruszyć – od piętnastu minut siedzę na łóżku. I tak jak ludzie mają arachnofobię i na sam widok pająka zamierają, ja tak mam z owadami, które nie widzą i się obijają, i się ich cholernie boję. Nie wiem dlaczego, ale się ich cholernie boję

– mówiła przerażona aktorka.

Julka Wróblewska cierpi z powodu fobii
Instagram

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a Julii pomogła przyjaciółka, która umieściła owada w butelce i wypuściła na wolność.

Warto podkreślić, że fobia, z powodu której cierpi młoda aktorka, została w 2013 roku zaklasyfikowana przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne jako jedno z zaburzeń nerwicowych. Niektórym zachowanie Julii może się wydawać irracjonalne i wręcz śmieszne. Jednak nikt, kto nie zetknął się z depresją lub nerwicą nie jest w stanie zrozumieć, jakie cierpienie i różnorodne objawy niosą z sobą te choroby.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij