×

Stępień o myślach samobójczych Dody. Jego komentarz bardzo zaboli piosenkarkę

Doda jest otwartą osobą i nie boi się mówić o swoich ciężkich przejściach. Do takich traumatycznych przeżyć należał jej związek z Emilem Stępniem. Wokalistka wyznała, że chciała przez niego popełnić samobójstwo. To, co wyznał Stępień o myślach samobójczych Dody, jest mocno szokujące. Żadna osoba zmagająca się z takim problemem nie chciałaby usłyszeć czegoś takiego.

„Byłam na dnie, miałam najgorsze myśli”

Doda i Emil Stępień sformalizowali swój związek 14 kwietnia 2018 roku. Przez niemal 3 lata nic nie zapowiadało rychłego końca. Jednak wokalistka 9 czerwca ogłosiła, że rozstają się z mężem, a 15 listopada 2021 otrzymali rozwód. Piosenkarka wyjawiła, że będąc żoną Emila przeszła bardzo ciężkie chwile.

Emil naprawdę dał mi szkołę życia. Potrafił przyjść uśmiechnięty na plan i do ucha mi powiedzieć: „Jesteś piątym kołem u wozu i nikt cię tutaj nie chce. I nikt cię nie lubi. Jestem nikim beze mnie. Jesteś tutaj tylko dzięki mnie. Nie zasłużyłaś. Ale masz”. Albo: „Nie jesteś godna, ale masz”. Przepracowałam to rok temu. Odbiło się to u mnie depresją, lękami, atakami paniki (…) Byłam na dnie, miałam najgorsze myśli. I Emil dobrze wie, że prawie przypłaciłam to życiem.

Wokalistka nie ukrywa, że ma za sobą bardzo trudny okres. W trakcie trwania koncertu z okazji 38. urodzin Doda ze łzami w oczach wyznała, że planowała wysłać pożegnalny list do fanów.

Instagram

Stępień o myślach samobójczych Dody

O myślach samobójczych wspomniała także w programie „Doda. 12 kroków do miłości”. W rozmowie z psychologiem dr Leszkiem Mellibrudą wyznała:

Już nie mam siły po prostu na dalsze pomyłki, ponieważ mój ostatni związek prawie skończył się moim samobójstwem i ja po prostu fizycznie nie mam siły już na jakieś porażki, wolę być sama.

Zaniepokojeni internauci postanowili zadać producentowi filmowemu pytanie odnośnie wyznań Dody. Na jego instagramowym profilu obserwatorka próbowała się dowiedzieć, dlaczego jego była żona myślała o samobójstwie. Jego wyznanie było nad wyraz szokujące. Postanowił udzielić krótkiej lecz druzgocącej odpowiedzi.

A czemu tego nie zrobiła?

– Stępień o myślach samobójczych Dody.

Szokująca wypowiedź biznesmena, która ugodziła w osoby zmagające się z myślami samobójczymi, była co najmniej nie na miejscu. Pomimo tego, że Doda lubi szokować swoimi wypowiedziami komentarz Emila Stępnia był nad wyraz porażający.

Instagram

Źródła: www.kozaczek.pl, plejada.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x