×

Nie żyje Dawid Ozdoba. Były partner Edyty Herbuś miał zaledwie 45 lat

Z samego rana w mediach społecznościowych pojawiły się bardzo smutne informacje. Nie żyje Dawid Ozdoba — tancerz erotyczny, trener personalny i były partner Edyty Herbuś. Ozdoba zmagał się z depresją.

Kim był Dawid Ozdoba?

Dawid Ozdoba urodził się 3 lutego 1977 roku. Studiował na Wydziale Mechanicznym Politechniki Szczecińskiej, ale swoją karierę zawodową związał głównie ze sportem. Dbanie o sylwetkę, zdrową dietę i formę, było pasją Ozdoby.

Dawid Ozdoba pracował jako tancerz erotyczny (założył jedną z najpopularniejszych grup chippendales w Polsce – „Bad Boys”) i trener personalny. Został również zawodnikiem MMA, a w 2013 r. zmierzył się z Robertem Burneiką (ostatecznie został zdyskwalifikowany). O Ozdobie zrobiło się głośno za sprawą udziału w programie „Amazonki” (związał się wtedy z Agnieszką Peczyńską, o której względy walczył w programie) oraz ze względu na związek z Edytą Herbuś – celebrytką i tancerką, znaną m.in. z 'Tańca z Gwiazdami”.

Mimo licznych „romansów” ze światem sportu i show-biznesu, w pewnym momencie Ozdoba zniknął z mediów. Ci, którzy z nim współpracowali, mówili, że zachowanie tancerza było coraz dziwniejsze. W tym czasie zaczęły krążyć plotki, iż Ozdoba trafił na leczenie do specjalistycznego ośrodka.

Nie żyje Dawid Ozdoba

Tancerz erotyczny otwarcie mówił o tym, że choruje na depresję. Nie porzucił jednak marzeń i w tym roku pojawił się na konferencji przed galą PRIME 1, planował również walkę w oktagonie. Nikt nie spodziewał się takiej informacji…

Ewa Ozdoba – mama tancerza, poinformowała o śmierci syna za pośrednictwem mediów społecznościowych. Opublikowała na Facebooku czarną wstążkę i wyłączyła możliwość komentowania posta. Dawid Ozdoba zmarł w wieku 45 lat.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij