×

Iwona Pavlović w finale „TzG” nie podarowała Justynie. Znów była złośliwa

Krytyczne słowa jurorki „Tańca z Gwiazdami”, kierowane pod adresem byłej żony Piotra Żyły, to już chyba tradycja programu. Iwona Pavlović znów wypowiedziała się nieprzyjemnie o Justynie Żyle. Uwagę ukryła w komentarzu skierowanym do Gimpera.

Jury nie miało litości

Najnowsza edycja „Tańca z Gwiazdami” była bardzo często wspominana w mediach. Wszystko za sprawą Justyny Żyły. Wiele osób miało wątpliwości co do jej statusu gwiazdy.

W dodatku okazało się, że była żona Piotra Żyły jest pozbawiona jakichkolwiek umiejętności tanecznych. Jej występy często raziły jury programu, a w szczególności Iwonę Pavlović, która nie miała litości w swoich komentarzach.

Iwona Pavlović o Justynie Żyle w finale „TzG”

Najsurowsza jurorka „TzG”, nie odpuściła nawet w finale. Iwona Pavlović „ukryła” niepochlebne słowa dotyczące Justyny Żyły, w wypowiedzi o występie Tomasza „Gimpera” Działowego:

Jesteś w finale chociaż tańczysz gorzej niż wszyscy uczestnicy, poza jednym wyjątkiem

Pewnie wiele osób puściło ten tekst mimo uszu. Ale nie trzeba za bardzo wgłębiać się w historię Justyny Żyły w „TzG”, żeby szybko zrozumieć kogo Iwona Pavlović miała na myśli. Nie wiemy, jak celebrytka zareagowała na takie słowa, ponieważ realizator nie pokazał w tej chwili jej twarzy.

Jesteśmy jednak pewni, że publiczność doskonale zrozumiała, o czym mówi jurorka. W tle było bowiem słychać buczenie – takie samo, jak wtedy, gdy Pavlović bezlitośnie krytykowała taniec Żyły we wcześniejszych odcinkach.

Myślicie, że Iwona Pavlović odpuści kiedyś Justynie Żyle?

Może Cię zainteresować