Kategorie Gwiazdy

Justyna Żyła szczerze wypowiedziała się o ostatnim tańcu. Padła nawet propozycja rezygnacji

W ostatnim odcinku „Tańca z Gwiazdami” Justyna żyła po raz kolejny musiała zmierzyć się z ostrą krytyka. Ostatecznie uzyskała najniższą notę, czyli jedynie 8 punktów (w sumie). Teraz głos w sprawie zabrała sama zainteresowana.

Milcząca krytyka

Justynie Żyle poszło tak źle, że nie możemy mówić o krytyce jury, a raczej o surowej opinii jednego jurora. Żyłę skrytykowała tylko Iwona Pavlović, natomiast pozostała dwójka wstrzymała się od głosu. Ola Jordan stwierdziła jedynie, że cieszy się, że Justyna przeżyła ten taniec od początku do końca.

Nadal tańczy

Ku zaskoczeniu wszystkich, Żyła dalej nie odpadła z programu. Dzięki głosom widzów, nie znalazła się nawet wśród dwóch zagrożonych par. Po odcinku, swój taniec Żyła skomentowała w rozmowie z portalem Party.pl:

Jestem na siebie tak zła za ten taniec, że po prostu myślałam, że wybuchnę

Redaktorka przypomniała, że Tomasz Barański stwierdził, że na próbie Justynie szło naprawdę świetnie. Żyła przyznała, że najprawdopodobniej właśnie to zgubiło ją w czasie nieszczęsnego tańca:

Tym się nakręciłam, że było super. Jeszcze chciałam coś popoprawiać i nogi poszły w parkiet jak przymurowane. Bardzo dziękuję za tę szansę i postaram się zrobić wszystko, co w mojej mocy, żeby one ze mną współpracowały

Rychła rezygnacja?

Wiele osób twierdzi, że Justyna Żyła powinna zrezygnować z „TzG”. Jednak ona nie zamierza się poddawać. Zaznacza, że nie myśli o rezygnacji z tańca:

Staram się z dnia na dzień poprawiać się w tańcu, w życiu i we wszystkim, a ten góralski charakter i temperament troszeczkę mi w tym pomagają

Mamy nadzieję, że nogi rzeczywiście zaczną współpracować ze zestresowaną właścicielką.