Tomek Barański wyjawił, jaka była reakcja Justyny po ocenach jury. Nie wytrzymała

Jeszcze zanim rozpoczęła się emisja programu „Taniec z gwiazdami”, uczestnictwo Justyny Żyły w tej produkcji wzbudzało wiele kontrowersji. Teraz dużo mówi się o mocnych słowach krytyki, jakie była żona skoczka usłyszała od jury po swoim pierwszym występie.

Tomek Barański wyjawił, jaka była reakcja Justyny po ocenach jury. Nie wytrzymałaUdostępnij

Najgorszy występ

Taniec Justyny z Tomkiem Barańskim wypadł najsłabiej. Nie dało się nie zauważyć, że celebrytka gubi kroki albo wykonuje je bardzo sztywno. Bez wątpienia był to nieudany taniec.

Piotr Żyła na weselu Macieja Kota. W takim wydaniu jeszcze go nie widzieliśmy

Kontrowersyjne wypowiedzi

Widzowie na pewno spodziewali się surowych ocen od jury. Jednak komentarze Pavlović i Grabowskiego wprawiły wszystkim w osłupienie. Po prostu przeszli samych siebie. Słowa krytyki, jakie skierowali w kierunku Justyny były nie na miejscu. Jurorzy nawiązali do jej życia prywatnego i mówiąc kolokwialnie „jeździli po niej jak po starej kobyle”.

Żyła nie poradziła sobie na parkiecie, ale też nie zasłużyła na takie traktowanie w programie rozrywkowym

Dostała propozycję wzięła udziału w programie i z niej skorzystała. Chciała zrobić coś tylko dla siebie. Ona nie musi umieć tańczyć, jak wielokrotnie powtarza Barański. Ona ma się dobrze bawić.

Występ Tuli w półfinale Eurowizji 2019. Nasze reprezentantki pożegnały się z konkursem

Reakcja Justyny

W jednym z wywiadów, taneczny partner Justyny przyznał, że kobieta płakała po programie. Chociaż celebrytka stara się dystansować, to nie wytrzymała po zbyt surowych ocenach jury i „uroniła łezkę”.

Barański powiedział:

Jurorzy niepotrzebnie tak skrytykowali. Nawet my pomiędzy sobą tancerzami rozmawialiśmy, że nie powinna dostać jedynki. Nie tańczy jakoś wybitnie, ale nie leżała przez ten miesiąc[…]. Po odcinku uroniła łezkę, przykro nam było bardzo, ale idziemy dalej

Tomek Barański wyjawił, jaka była reakcja Justyny po ocenach jury. Nie wytrzymałaUdostępnij

Więcej w nagraniu poniżej:

Czy Wy też nie możecie się już doczekać kolejnego odcinka „Tańca z gwiazdami”? 😉

Zobacz także:

Źródło: jastrzabpost.pl, youtube.com | Fotografie: vod.pl, youtube.com, Instagram.com