×

Justyna Żyła odpadła z „TzG”. Jury nie powstrzymało się od ostatniego komentarza

Po ubiegłym tygodniu, mogłoby się wydawać, że Justyna Żyła coraz lepiej radzi sobie z tańcem. W końcu sama Iwona wstała z jurorskiego fotela i podała rękę byłej żonie skoczka. Jak się okazuje, nadzieje były płonne. Wczoraj celebrytka odpadła z „Tańca z gwiazdami”.

Bajkowy koniec tańców Justyny Żyły

W piątym odcinku „Tańca z Gwiazdami” pary występowały w bajkowej odsłonie. Justyna i Tomek zaprezentowali na parkiecie walca wiedeńskiego ze scenografią rodem z „Harrego Pottera”. Byli uczniami Hogwartu. Jednak nie udało im się zaczarować ani jurorów, ani widzów. Niestety, musieli pożegnać się z programem…

Miłe oceny Jury

Jako pierwsza występ tej pary skomentowała Ola Jordan. Trzeba przyznać, że po jej słowach, można było odnieść wrażenie, że Justyna jeszcze zostanie w tanecznym show.

Czary mary, hokus pokus i Justyna Żyła tańczy! Słuchaj, naprawdę jest dobrze. Postęp jest duży. Bardzo się cieszę, że Tomek jest takim dobrym czarownikiem, że zrobił z ciebie tancerkę. Jest dużo rzeczy, nad którymi musisz pracować: rama… Trochę na nim wisisz… Ale jest coraz lepiej

Komentarz Andrzeja Grabowskiego był nadzwyczaj krótki, ale również pochlebny:

Czary mary, hokus pokus i Justyna Żyła ożyła

Surowe słowa Iwony

Na koniec swoje pięć groszy dodała Iwona Pavlović. Ona wcale nie była już taka miła…

Hokus pokus, czary mary, świetnie poprowadził cię Harry. Bo tak naprawdę dzięki niemu zatańczyłaś krok podstawowy w walcu wiedeńskim, obrót w prawo, w lewo ledwo co i fleckerl. Czyli zatańczyłaś z maksymalną ilością błędów. Na koniec jeszcze zawiesiłaś mu się z głową do tyłu. Fleckerl to była po prostu czarna rozpacz […] No niestety, ale muszę przyznać Justynko, że dzisiaj nie widzę postępu od tamtego tygodnia. Walcz dalej!

Własnie takim oto sposobem Justyna pożegnała się z „Tańcem z Gwiazdami” w 5. odcinku

Myślicie, że powinna?

Może Cię zainteresować

zamknij