×

Kolejny kiepski występ Żyły w „Tańcu z Gwiazdami”. W sieci spadła na nią fala krytyki

Za nami kolejny odcinek „Tańca z gwiazdami”. Kto tym razem musiał pożegnać się z programem? Mimo że ponownie najniższe noty od jury otrzymała Justyna Żyła (w sumie 8 punktów), celebrytka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Za sprawą głosów widzów z show odpadł natomiast Czadoman.

Krytyka ze strony jury

Justyna Żyła prawdopodobnie nie przeczuwała, że wzięcie udziału w tanecznym programie, sprawi jej tyle przykrości. Szybko okazało się, że była żona skoczka nie ma talentu na parkiecie, co dosadnie komentuje Iwona Pavlović, która z każdym kolejnym odcinkiem nie zostawia na Justynie suchej nitki.

Przerażasz mnie, nie wiem, co się z tobą dzieje. Naprawdę chętnie bym z tobą porozmawiała, ponieważ nie potrafisz zrobić kroku poprawnie. Wszystko zawdzięczasz Tomkowi, który jest genialny. Brawo dla Tomka. On cię trzyma, on cię przestawia, twoje nogi jakby odmawiały posłuszeństwa. Nie wiem, co jest przyczyną, nie ma bioder, nie ma pleców, nie ma kroków, nie ma niczego, nic nie zaczynasz w rytmie – komentowała Iwona Pavlović.

Ola Jordan i Andrzej Grabowski z kolegi podczas ostatniego odcinka show uchylili się od komentowania tego, co zobaczyli na parkiecie.

W mediach społecznościowych po raz kolejny rozpętała się burza

Zażenowani umiejętnościami tanecznymi celebrytki są również internauci. W sieci aż roi się od komentarzy zawiedzionych fanów, którzy nie mogą pogodzić się z tym, że była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły wciąż jest w tanecznym show. Warto zaznaczyć przy tym, że inne zdjęcia i filmiki TzG są znacznie rzadziej komentowane.

Jak do tego doszło, nie wiem, że ta pani jeszcze tam tańczy

To nie jest taniec, tylko chodzenie po scenie

Na to aż źle się patrzy

Przykro się na to patrzyło

Nie wiem, dlaczego odpadają tacy fajni ludzie, a ona zostaje. Żenada

Tragedia!!! Ty nie umiesz tańczyć dziewczyno, co ty tu jeszcze robisz

Justyna, jeśli możesz, to zrezygnuj. Ok, poszłaś, spróbowałaś, ale odbierasz swoją osobą występy innym, tym, którzy po prostu są bardziej uzdolnieni – czytamy w komentarzach, jakie pojawiły się na profilu programu

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Tomasz Baranski (@tomaszbaranski)

Wśród wielu negatywnych komentarzy internautów znalazły się także osoby, które stanęły w obronie celebrytki

Więcej wiary w siebie

Nie poddawaj się

Trzymam kciuki

No cóż, my również trzymamy kciuki i wierzymy, że Justyna Żyła w końcu pokaże na co ją stać. Powodzenia!

Polecane

Może Cię zainteresować