×

Dziennikarka TVP w kamizelce kuloodpornej. Zaliczyła niemałą wtopę

Dziennikarka TVP w kamizelce kuloodpornej. Nie bez powodu została skrytykowana przez internautów po tym, jak zaprezentowała się w mediach społecznościowych. Wielu z nich nie pozostawiła niej suchej nitki. Czym dokładnie sobie zawiniła?

Dziennikarka TVP w kamizelce kuloodpornej

Karolina Pajączkowska jest dziennikarką, która od 2019 roku związana jest z TVP Info. Biegle włada kilkoma językami. Obecnie przebywa w Ukrainie, skąd relacjonuje bieżące wydarzenia i przeprowadza wywiady z pogrążonym w wojnie narodem. Co więcej, Pajączkowska uważana jest przez internautów za jedną z najładniejszych, polskich dziennikarek. Tym razem uroda jednak jej nie pomogła. Internauci nie wytrzymali i postanowili zwrócić jej uwagę.

Ostatnio dziennikarka pokazała w swoich mediach społecznościowych kilka migawek z Ukrainy. Widzimy na nich Karolinę Pajączkowską, która jest ubrana w czerwoną kurtkę z logotypem TVP i kamizelkę kuloodporną. Ta ostatnia szczególnie zwróciła uwagę internautów, bowiem… niewłaściwie ją założyła.

Pani Karolino, ta kamizelka nie jest od „zakrywania pępka”. Dla pani bezpieczeństwa zalecam wyregulowanie jej tak, aby mogła spełniać swoje zadanie, bo na chwilę obecną ani to nie chroni, ani nawet nie wygląda za dobrze

– napisała jedna z osób.

To kamizelka kuloodporna czy obciążeniowa? Tak założona kamizelka nie pomoże. Znowu lans zamiast bezpieczeństwa

– pyta kolejna.

Uwagi internautów na niewiele się jednak zdały, a być może dziennikarka wcale ich nie odczytała. Dzień później Karolina Pajączkowska opublikowała kolejne zdjęcia, na których kamizelka znów jest niewłaściwie założona.

Cóż, pomyłki się zdarzają. Poza tym nie ma się okazji nosić kamizelki kuloodpornej na co dzień, ale czemu nikt nie zwrócił jej na to uwagi? Myślicie, że było to celowe „zagranie”?

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x