×

Ewa Drzyzga zraniła się na planie DD TVN. Ekipa musiała szybko interweniować

Programy na żywo rządzą się swoimi prawami. Nie można „zagrać” czegoś jeszcze raz, a w każdej chwili może wydarzyć się coś nieprzewidywanego na oczach widzów czy też tuż przed wejściem na antenę. Tak było tym razem. Ewa Drzyzga zraniła się na planie DD TVN. Ekipa musiała szybko interweniować, bowiem lada moment rozpoczynała się transmisja na żywo. Co tam się wydarzyło?

Duet Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak

Program „Dzień dobry TVN” od lat prowadzą duety. Wśród nich wyróżniamy kobiecy duet, w skład którego wchodzi Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak. Panie miały swój debiut w roli prowadzących popularnej śniadaniówki we wrześniu 2020 roku i od samego początku zyskały sobie sympatię widzów przed telewizorami.

Panie i Panowie! Oto my. Nowy i co najlepsze, kobiecy duet w „Dzień Dobry TVN”. Ale się cieszę, naprawdę. Mam nadzieję, że będziecie z nami, bo przyda nam się Wasza dobra energia

– napisała Woźniak-Starak tuż przed pojawieniem się po raz pierwszy w programie śniadaniowym w roli prowadzącej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Gołym okiem widać, że Ewa i Agnieszka darzą się sympatią. Ponadto świetnie się uzupełniają, a kiedy zdarzają im się drobne wpadki (o większych nie ma mowy), zawsze wychodzą z sytuacji bez szwanku. To chyba najlepszy dowód na to, że panie są we właściwym miejscu i sprawdzają się w roli prowadzących.

Ewa Drzyzga zraniła się na planie DD TVN

W weekendowym wydaniu „Dzień dobry TVN” tuż przed wejściem na antenę doszło do przykrego incydentu. Ewa Drzyzga przygotowywała się do programu w garderobie i tam podczas ubierania zarysowała sobie policzek brzegiem metki przyczepionej do ubrania. Na jej twarzy błyskawicznie pojawiło się widoczne przecięcie, którym „pochwaliła się” na swoim Instagramie.

Pokazała w InstaStory, jak po wypadku w garderobie wyglądała jej twarz i krótko podsumowała:

Przymiarka na całego!

O ile w mediach społecznościowych mogła pokazać ranę, o tyle niedopuszczalne było to w śniadaniówce. Całe szczęście na miejscu obecne były niezawodne makijażystki, które perfekcyjnie zakryły zadrapanie. Już chwilę później Ewa Drzyzga obok Agnieszki Woźniak-Starak prezentowała się widzom w nieskazitelnym wydaniu, jak na prowadzącą program przestało.

Grunt to umieć radzić sobie w nagłych sytuacjach, a jak widać ekipa „Dzień Dobry TVN” jest w tym doskonała!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Źródła: Dzień Dobry TVN, www.radiozet.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować