×

Kobieta staranowała dziecko na weselu. Tak zaciekle walczyła o bukiet panny młodej

Niefortunny wypadek podczas przyjęcia weselnego. Kobieta staranowała dziecko, ponieważ rozpaczliwie chciała zdobyć bukiet panny młodej. Nagranie z tego zdarzenia pojawiło się na TikToku.

Wyjątkowa determinacja

Mówi się, że kobieta, która jako pierwsza złapie bukiet panny młodej, niedługo sama będzie pełnić rolę gospodyni na weselu. To dobrze znany wszystkim zwyczaj, który czasem wyzwala w kobietach najgorsze instynkty. W pogoni za szczęściem w miłości i pomyślnością, panny są w stanie dążyć po trupach do celu. W ten sposób niewinna zabawa czasem przeradza się w zaciekły spór.

Podobnie było na tym weselu, którego fragment można zobaczyć na TikToku użytkowniczki Caroline Souther. Podczas łapania bukietu doszło do bardzo nieprzyjemnego incydentu. Ucierpiała kilkuletnia dziewczynka.

Kobieta staranowała dziecko

Podczas przyjęcia weselnego dziecko ustawiło się obok panien. Dziewczynka również chciała stanąć w szranki i powalczyć o bukiet panny młodej. Ale takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

Gdy panna młoda odwróciła się tyłem do panien i wyrzuciła bukiet za siebie, zrobiło się spore zamieszanie. Jedna z kobiet najwyraźniej była mocno zdeterminowana. Wyłoniła się z tłumu i — w pogoni za upragnionym bukietem – staranowała małą dziewczynkę.

Kobieta była znacznie wyższa i silniejsza. Powaliła dziecko na ziemię. Oczywiście nie zrobiła tego celowo, ale wygląda na to, że upadek był bardo bolesny. Goście weselni byli zszokowani tym, co zobaczyli.

@carolinesouther Bouquet toss gone wrong ? #allstar #fyp #wedding #trending ♬ sonido original – Sr. Lucifer

Cóż, czasami w pogoni za szczęściem można nieźle narozrabiać…

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok, Facebook

Może Cię zainteresować