×

2-letnia dziewczynka zabiła swoją mamę. 21-latka konała na oczach córeczki

Matka zabita przez szybę! 21-latka zginęła w swoje urodziny, gdy próbowała wyciągnąć dwuletnią córkę z samochodu przez uchylone okno przedniego siedzenia. Szyja Julii Sharko zaklinowała się w oknie rodzinnego BMW. Jak doszło do tragedii? Gdy część ciała Julii już była w środku, dziecko nacisnęło automatyczny przycisk, miażdżąc szyję matki. Kobieta trafiła do szpitala, ale nie udało się jej uratować.

Wszystko działo się tak szybko, że kobieta nie miała nawet czasu na to, aby się wyswobodzić i w jakikolwiek sposób zareagować

Nieprzytomną młodą kobietę znalazł jej mąż, Artur. Wybił zablokowane okno, by ją uwolnić, i wyciągnął ją, ale już zdawał sobie sprawę, że jest źle. Nie reagowała, a jej ciało było bezwładne.

21-letnia matka zabita przez szybę

21-latka natychmiast trafiła do szpitala, ale lekarze niewiele mogli zrobić… Jej mózg doznał nieodwracalnych zmian z powodu niedotlenienia.

Julia nigdy nie odzyskała przytomności… Zmarła. W dniu tragedii świętowała z rodziną i przyjaciółmi swoje urodziny. Cieszyła się, że zebrali się wszyscy ci, którzy są dla niej ważni. Nigdy nie zobaczy, jak jej dzieci dorastają, jak idą do szkoły i zakładają własne rodziny. Nie doczeka starości i wnucząt. Okrutny los to wszystko jej zabrał. Zginęła tragicznie na oczach ukochanej córeczki.

Policja zajęła się zbadaniem okoliczności śmierci młodej kobiety, ale nie ma powodów do tego, aby myśleć, że było to zaplanowane zabójstwo. Doszło do tragicznego i nieszczęśliwego wypadku, który doprowadził do najgorszego. Para miała dwoje dzieci, Margaritę i Ariannę. Cieszyli się z każdej wspólnie spędzonej chwili, a przyjaciele podziwiali ich jako rodziców.

matka zabita przez szybę

Śmierć ukochanej matki może mieć wpływ w dorosłym życiu na to, jak postrzegać będzie siebie córka, która wcisnęła przycisk

Kiedyś na pewno pozna prawdę. Jeśli nie zrobią tego jej najbliżsi, ktoś „życzliwy” na pewno powie, jak zginęła jej matka. Już dziś rodzina powinna zadbać o to, aby dziewczynka nie obwiniała się w dorosłym życiu za to, co się stało. Nieszczęśliwy wypadek odebrał im matkę, ale został ojciec, na którego barkach teraz spoczywa to, żeby wychować córki tak, jakby chciała tego Julia…

Los napisał dla nich tragiczny scenariusz, pozbawiając dzieci matki, a męża ukochanej żony

Miała przed sobą jeszcze całe życie, plany i marzenia do spełnienia. Nie sposób opisać cierpienia, które przeżywa ich rodzina.

Może Cię zainteresować