×

Niemowlę zostało zmiażdżono przez windę. Mama na próżno próbowała je ratować

Najgorszym, co może przytrafić się rodzicowi, jest poczucie bezradności. Moment, w którym dziecku dzieje się coś bardzo złego, a on nie może mu w żaden sposób pomóc. Właśnie w takiej sytuacji była młoda mama, Gulperi Karasal. Jej niemowlę zostało zmiażdżone przez windę. Ona mimo prób, nie była w stanie nic zrobić.

Niemowlę zostało zmiażdżone przez windę

Tragiczne chwile uchwyciły kamery przemysłowe. Bezradna matka próbowała uwolnić zatrzaśnięty w windzie wózek, w którym znajdowała się jej 2-miesięczna córeczka, Avzem Adar. Na próżno. Jak do tego doszło?

Na nagraniu można zobaczyć, jak Gulperi Karasal wraz ze starszą córeczką wychodzi z windy na klatkę schodową. Dziewczynka szła pierwsza, a tuż za nią mama, która wyciągała jeszcze wózek niemowlęcy. Nagle, ku przerażeniu kobiety, winda rusza, mimo faktu, że drzwi wciąż pozostawały otwarte, ciągnąc wózek ku górze. Oczywiście Gulperi próbowała zrobić, co było w jej mocy, aby uratować dziecko. Szarpała z całej siły. Na próżno.

Wadliwy mechanizm nie pozwolił przerażonej mamie na uwolnienie dziecka. Roztrzęsiona kobieta próbowała szukać pomocy, waląc do drzwi sąsiedniego mieszkania. Jednak nikt nie otworzył. Wózek z malutką dziewczynką został zupełnie zmiażdżony.

Trwa śledztwo w tej sprawie

Ostatecznie ktoś wezwał pomoc. Służby medyczne natychmiast przystąpiły do ratowania 2-miesięcznej dziewczynki. Niemowlę przetransportowano do szpitala. Bezsprzecznie lekarze próbowali uratować malutką Avzem. Niestety nie udało się to.

Policja ustaliła do tej pory, że niemowlę zostało zmiażdżone przez windę, następnie spadło do szybu z wysokości około 6 metrów. Obrażenia dziewczynki były tak dotkliwe, że nie miała najmniejszych szans na przeżycie. Dochodzenie nie zakończyło się jeszcze. Wciąż trwa ustalanie dokładnych przyczyn tej tragedii.

Niestety wypadki, które zdarzają się w windach są często drastyczne. Przed laty pisaliśmy m.in. o dramacie, który rozegrał się w jednym z tureckich bloków mieszkalnych. Wtedy też kamera monitoringu nagrała całe zdarzenie. Na filmie było widać, jak 5-latek zawisł w windzie, a siostra próbuje go ratować.

Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować