×

Upadek prowadzącej w DDTVN. Krupińska długo nie mogła podnieść się z podłogi

Ten upadek prowadzącej w DDTVN z pewnością zostanie w pamięci widzów śniadaniówki na długo. Po wszystkim nie była w stanie podnieść się z podłogi. Co tam się wydarzyło? Widzowie programu zamarli!

Wpadki w telewizji na żywo

Telewizja na żywo rządzi się swoimi prawami i nikt nie jest w stanie przewidzieć, jak dokładnie potoczy się każdy kolejny program. Wpadki od czasu do czasu są w tym przypadku czymś zupełnie nieuniknionym. W końcu nie da się ich wyciąć. Gdyby natomiast się dało, ta z pewnością nie zostałaby pokazana telewidzom (a może wręcz przeciwnie?).

Co się jednak stało, to się nie odstanie. Ostatecznie filmik ze zdarzenia pojawił się na Instagramie „Dzień Dobry TVN”, dzięki czemu może zobaczyć to każdy, kto nie oglądał jednego z ostatnich wydań śniadaniówki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Upadek prowadzącej w DDTVN

Do niecodziennego zdarzenia doszło podczas niedzielnego wydania programu DDTVN. Tego dnia widzowie mogli zobaczyć krótki występ jednej z gościń show, akrobatki i gimnastyczki Anny Kawiak. Prowadzący śniadaniówkę świetnie się przy tym bawili, a nawet postanowili spróbować swoich sił w gimnastyce.

Szybko okazało się, że akrobatyczne figury na stojaku wymagają nie lada siły i umiejętności. Prezenter Damian Michałowski miał spore problemy z wykonaniem najprostszego podnoszenia. Towarzysząca mu tego dnia Paulina Krupińska uśmiała się z popisów kolegi do tego stopnia, że w pewnym momencie spadła z fotela i przez dłuższą chwilę nie była w stanie się podnieść!

Z opisu pod materiałem dowiadujemy się, że nikt nie ucierpiał.

Odpowiadamy zbiorowo. Żadne spodnie nie ucierpiały podczas tego nagrania ?

To po prostu trzeba zobaczyć! Ubaw gwarantowany :)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Źródła: Dzień Dobry TVN
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować