×

Konto Piotra Woźniaka-Staraka wciąż aktywne na Instagramie. Wyłączono tylko jedną funkcję

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła nie tylko rodziną milionera, ale całą Polską. Dowodem na potwierdzenie tych słów było ogromne zainteresowanie kolejnymi informacjami na ten temat, liczne reakcje internautów czy komentarze na wszystkie doniesienia prasowe na forach. W owych wpisach nie brakowało z kolei teorii spiskowych, kondolencji, a także mniej lub bardziej pozytywnych wpisów dotyczących osoby 39-letniego milionera. Wiele wpisów pojawiło się również na Instagramie zmarłego męża Agnieszki Woźniak-Starak. Na chwilę obecną dodawanie kolejnych jest jednak niemożliwe, bowiem komentarze na profilu Piotra Woźniaka-Staraka zostały częściowo wyłączone.

Komentarze na profilu Piotra Woźniaka-Staraka

Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak wyłączyła możliwość komentowania

Kiedy tylko media obiegła informacja o zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka, pod postami jego żony niczym grzyby po deszczu pojawiały się kolejne komentarze od zaniepokojonych fanów. Fanów, którzy próbowali przekazać Agnieszce Woźniak-Starak słowa wsparcia i otuchy. Prezenterka ostatecznie postanowiła wyłączyć możliwość komentowania zdjęć. Do dnia dzisiejszego nie została ona odblokowana.

Komentarze na profilu Piotra Woźniaka-Staraka

Instagram

Komentarze na profilu Piotra Woźniaka-Staraka

Fala komentarzy zalała również profil na Instagramie Piotra Woźniaka-Staraka. Wielu internautów pisało z nadzieją, że 39-latek odnajdzie się cały i zdrowy. Znaleźli się jednak też tacy, którzy w wyjątkowo negatywny i bardzo obraźliwy sposób wypowiadali się o milionerze i jego bliskich. Dziś tego typu wpisów jest na profilu już zdecydowanie mniej, a możliwość dalszego komentowania została znacząco ograniczona niedługo po tym, jak media obiegła informacja o śmierci mężczyzny.

Póki co nie wiadomo, kto interweniował w sprawie profilu tragicznie zmarłego producenta filmowego i czy jego konto zostanie ostatecznie usunięte.

Komentarze na profilu Piotra Woźniaka-Staraka

Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować