×

Agnieszka Woźniak-Starak milczy w sprawie zaginięcia męża. Dziś jednak zareagowała

Właśnie pojawiła się pierwsza reakcja Agnieszki Woźniak-Starak po zaginięciu jej męża. Do tej pory dziennikarka w żaden sposób nie komentowała poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka. Teraz Agnieszka Woźniak-Starak odcięła się od mediów społecznościowych.

Piotr Woźniak-Starak jest poszukiwany

Zaginięcie i niedzielny wypadek Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęło nie tylko światem showbiznesu, ale całą polską. Milioner i jego 27-letnia towarzyszka wpadli w nocy z soboty na niedzielę do jeziora Kiasjno na Mazurach. Akcja poszukiwawcza 39-latka trwa już trzecią dobę – służby niestrudzenie od świtu do zmierzchu przeczesują teren akwenu koło Giżycka.

Reakcja fanów na profilu Agnieszki Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak w 2015 roku wziął ślub z Agnieszką Woźniak-Starak (Szulim). Nawet nie chcemy sobie wyobrażać co teraz musi przeżywać dziennikarka TVN-u w związku z zaginięciem męża. Jednak na następny dzień, ostatni, istagraomowy post Agnieszki Woźniak-Starak zalała fala komentarzy:

Miałem już iść spać, ale jeszcze się pomodlę, żeby Pani mąż wyszedł z tego cały i zdrowy

Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze

Pani Agnieszko, z całego serca życzę żeby się udało Go znaleźć. Z całego serca

Pierwsza reakcja Agnieszki Woźniak-Starak po wypadku męża

Do tej pory dziennikarka w żaden sposób nie odpowiedziała na komentarza. Jej pierwsza reakcja pojawiła się dopiero dzisiaj i pewnie zaskoczyła wiele osób. Agnieszka Woźniak-Starak wyłączyła możliwość komentowania jej ostatnich czterech zdjęć na Instagramie. I szczerze mówiąc – wcale się nie dziwimy. Poza słowami troski i wsparcia, można było znaleźć tam wiele jadu. Czytając niektóre komentarze nie wierzyliśmy, że ktokolwiek może pisać tak okrutne słowa w obliczu ogromnej tragedii, która spotkała rodzinę.

Polecane

Może Cię zainteresować