×

Lawina komentarzy pod zdjęciem Agnieszki Woźniak-Starak. Piotra wciąż nie odnaleziono

Cała Polska czeka na finał sprawy, jaką jest zaginięcie 39-letniego Piotra Woźniak-Staraka. Przypomnijmy, że znany producent filmowy wraz z żoną Agnieszką Woźniak-Starak ostatnie dni spędził na Mazurach, gdzie 39-latek ma piękną posiadłość. Dziennikarka pochwaliła się zdjęciem z wakacji na swoim Instagramie. Dzień później media obiegła wiadomość o wypadku na jeziorze Kisajno. Tymczasem post Agnieszki Woźniak-Starak zalała fala komentarzy zmartwionych całą sytuacją fanów.

Post Agnieszki Woźniak-Starak zalała fala komentarzy

Leniwie, po cichutku przyswajam witaminę D ? – napisała pod zdjęciem Agnieszka Woźniak-Starak

Prezenterka jeszcze wtedy nie wiedziała, że lada moment wydarzy się coś, co poruszy całą Polskę…

Niedługo po tym, jak media obiegła informacja o zaginięciu 39-latka, post prezenterki zaczęły dosłownie zalewać komentarze zaniepokojonych fanów. Fanów, którzy chcieli upewnić się, czy zaginionym jest mąż Agnieszki, jak wstępnie zakładano.

Pani Agnieszko, z całego serca życzę żeby się udało Go znaleźć. Z całego serca

Mam nadzieje ze ta informacja się nie potwierdzi ?? Agnieszko trzymaj się ??

Mam nadzieję, że to co czytam w fakcie, to nieprawda?

Pani Agnieszko, Pani napisze że to nie prawda !!! – czytamy w komentarzach

Co na to dziennikarka?

Milczy, co wydaje się być jak najbardziej zrozumiałe w takich okolicznościach. Agnieszka nie odpowiedziała na komentarze fanów. Nie wydała również oficjalnego komunikatu w całej sprawie.

Dziś już jednak wiadomo, że informacja ta została potwierdzona przez prokuraturę – Piotr Woźniak-Starak zaginął.

Wypadek na jeziorze Kisajno

W niedzielny poranek rybacy zauważyli na jeziorze Kisajno motorówkę. Ich niepokój wzbudził fakt, że przy maszynie nikogo nie było. Około godziny 4.00 nad ranem poinformowali o wszystkim policję, która niemal natychmiast rozpoczęła poszukiwania. Funkcjonariusze znaleźli na brzegu 27-letnią mieszkankę Łodzi. Ta zeznała, że pływała wraz z 39-letnim mieszkańcem Warszawy. Podczas wykonywania manewru oboje wpadli do wody. O ile jej udało dopłynąć się do brzegu, jej towarzysz wciąż nie został odnaleziony.

Poszukiwania trwają. Akcja przeszukiwania zbiornika wodnego została wznowiona po nocnej przerwie dzisiaj około godz. 6 rano.

Polecane

Może Cię zainteresować