×

Makabryczny wypadek w sortowni śmieci w Warszawie. Maszyna wciągnęła 25-latka

Makabryczny wypadek w sortowni śmieci na warszawskim Żeraniu (dzielnica Białołęka). 25-letni pracownik zakładu wpadł do maszyny do rozdrabniania odpadów. Młody mężczyzna nie miał żadnych szans. Zginął na miejscu.

Makabryczny wypadek w sortowni śmieci

Dramatyczne sceny rozegrały się w środę późnym popołudniem, w sortowni śmieci przy ul. Zarzecze na warszawskim Żeraniu. Z ustaleń „Super Expressu” wynika, że 25-letni mężczyzna poślizgnął się podczas pracy i wpadł do leja ze śmieciami do rozdrobnienia. Chociaż inni pracownicy natychmiast interweniowali, nieszczęśnika nie udało się uratować przed potworną śmiercią.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku tuż po godz. 17.00. Niestety okazało się, że młodemu mężczyźnie nie można już pomóc. Zginął na miejscu. Maszyna mieląca śmiecie rozczłonkowała jego ciało.

Ofiarą wypadku jest 25-letni mężczyzna. Pracował na maszynie sortującej śmieci i został przez nią wciągnięty. Zginął na miejscu

– przekazał Bogdan Smoter z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, cytowany przez „Gazetę Wyborczą”.

Policja wyjaśnia, jak do tego doszło

Na miejscu zjawiły się cztery zastępy straży pożarnej, w tym dwie grupy operacyjne: miejska i wojewódzka. W akcji uczestniczyli również ratownicy z pogotowia oraz policja.

Śledczy do późnego wieczora pracowali na miejscu tragedii. Przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku ustala policja pod nadzorem prokuratury.

Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich 25-latka.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Flickr (miniatura wpisu), www.flickr.com

Może Cię zainteresować