×

Dziwna ręka Małgorzaty Rozenek. Fani celebrytki są bardzo zaniepokojeni

Dziwna ręka Małgorzaty Rozenek przykuła uwagę jej obserwatorów. Po raz kolejny celebrytka zaliczyła kompromitującą wpadkę. Teraz już nikt nie ma najmniejszej wątpliwości, że Perfekcyjna Pani Domu w rzeczywistości nie wygląda tak korzystnie, jak na publikowanych zdjęciach. Zdradził ją jeden detal.

Dążenie do perfekcji

Małgorzata Rozenek-Majdan to celebrytka, którą większość z nas kojarzy z zamiłowania do idealnego porządku oraz perfekcyjnego wyglądu. Żona Radosława Majdana wykorzystuje każdą wolną chwilę na dbanie o siebie i nieustanną pracę nad swoją sylwetką. Wiele razy chwaliła się już na Instagramie nienaganną figurą, którą udało się jej odzyskać zaledwie parę miesięcy po narodzinach Henia. Rozenek-Majdan dzięki regularności i ciężkiej pracy zrzuciła 12 zbędnych kilogramów. W międzyczasie pracowała w pocie czoła na planie programu TVN Style „Rozenek cudnie chudnie”, gdzie dzieliła się z widzami postępami w odzyskiwaniu sylwetki sprzed ciąży.

Wszyscy, którzy obserwują celebrytkę na Instagramie doskonale wiedzą, jak wygląda jej figura. Na przestrzeni ostatnich miesięcy Rozenek-Majdan opublikowała dziesiątki zdjęć, pokazujących nawet najintymniejsze partie ciała. W związku z tym, obserwatorzy od razu zorientowali się, że coś jest nie tak, gdy Perfekcyjna Pani Domu zamieściła fotografię wykonaną nad jeziorem Garda we Włoszech.

Fani nie mogli nie dostrzec, że z dłonią ich idolki stało się coś dziwnego. Nie mogło być wątpliwości, że celebrytka dążąc do perfekcji, zdecydowała się na drobne oszustwo. Przerobiła swoje zdjęcia tak, aby ukryć wstydliwe mankamenty ciała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Dziwna ręka Małgorzaty Rozenek

Komentujący zauważyli, że czysta, nieskazitelna skóra na dłoni Rozenek-Majdan znacząco odróżnia się od reszty ciała. W komentarzach pojawiło się wiele krytycznych uwag. Ludzie podkreślali, że celebrytka przesadza i powinna darować sobie ciągłe upiększanie zdjęć.

Nie rozumiem, po co tak zakłamywać rzeczywistość, czy samo szczęście, miłość i fajni synowie nie wystarczy, że kobieta jest piękna.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie omieszkała odpowiedzieć na zarzuty internautów. W niejasnym wpisie odniosła się do uwag dotyczących retuszu:

Raz na jakiś czas, jest akcja „nieudany retusz”, miałoby to może i sens, gdyby nie InstaStory, które wrzucam. Uwielbiam te komentarze.

Po wnikliwej analizie drugiego ze zdjęć, na którym Małgorzata pozuje samotnie można zauważyć, że prawa ręka celebrytki wygląda wyjątkowo nienaturalnie. Sprawia wrażenie, jakby została doklejona z innego zdjęcia. Nie jest to pierwszy raz, kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan fałszuje rzeczywistość. Już na początku tego roku internauci zorientowali się, że zdjęcia z Meksyku zostały mocno przerobione. Być może Perfekcyjna Pani Domu powinna podszkolić się w dziedzinie grafiki komputerowej?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij