×

Małgorzata Rozenek-Majdan przerabia zdjęcia? Fanki nie szczędzą krytyki

Małgorzata Rozenek-Majdan przerabia zdjęcia? Fani wpadli w szał, gdy zauważyli, że celebrytka retuszuje fotografie z wakacji. Perfekcyjna Pani Domu odparła zarzuty i pokazała, jak wyglądało pierwotne zdjęcie.

Wakacje w Meksyku

Małgorzata Rozenek wraz z rodziną oraz towarzyszącą jej nianią od kilkunastu dni przebywa już w Meksyku. Celebrytka zdecydowała, że po wyczerpującej pracy na planie „Rozenek cudnie chudnie” należy się jej chwila relaksu. Gwiazda większość czasu spędza na plaży oraz nad basenem, ale codziennie znajduje chwilę, aby podzielić się ze swoimi fanami najnowszymi zdjęciami.

Niedawno celebrytka nieopatrznie opublikowała fotografię, która pokazała jak naprawdę wygląda jej ciało. Dla fanów gwiazdy było sporym zaskoczeniem, że pomimo upływu wielu miesięcy od narodzin Henryczka, Rozenek-Majdan nadal nie pozbyła się brzucha. Nic więc dziwnego, że gdy zaledwie kilka dni później Perfekcyjna Pani Domu opublikowała nowe selfie, sporo osób dostrzegło, że zdjęcie jest mocno wyretuszowane. Internautki w komentarzach zwróciły uwagę na fakt, że włosy oraz koloryt skóry Rozenek-Majdan wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas.

Pani Małgosiu, jestem Pani wielką fanką, ale wolę zdjęcia naturalne, a nie filtr, który robi z Pani kogoś zupełnie innego.

Inna fanka była wstrząśnięta tym, jak wielki jest poziom manipulacji, do których dochodzi w sieci.

Przerażające jest to, że patrzysz na zdjęcie i nie poznajesz osoby – kompletnie ktoś inny. Nie mam absolutnie nic przeciwko poprawianiu urody, jeżeli to nie powoduje, że człowiek zaczyna zastanawiać się, czy dalej jest to ta sama twarz…

Małgorzata Rozenek-Majdan przerabia zdjęcia 2
Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan przerabia zdjęcia

Celebrytkę bardzo mocno dotknęły zarzuty ze strony fanek. Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała, że udowodni, że zdjęcie wcale nie jest sztuczne. W związku z tym, opublikowała na swoim profilu porównanie obu zdjęć. Wyraźnie widać, że jedyną zmianą wprowadzoną na zdjęciu jest rozjaśniający filtr. W opisie zdjęcia Rozenek-Majdan napisała:

Przed i po. Błagam, w Polsce wszyscy są: lekarzami, selekcjonerami i ekspertami od Photoshopu, ale i tak Was kocham.

Pod zdjęciem szybko zaroiło się od komentarzy. Tym razem opinie fanów były dużo bardziej przystępne. Internauci pisali:

Ładnemu to i bez filtra i z filtrem do twarzy.

Ja tam Photoshopa używam w pracy i tu musiałby być bardziej Paint używany. Pozdrawiam ekspertów.

Małgorzata Rozenek-Majdan przerabia zdjęcia 3
Instagram

Ile Małgorzata Rozenek zarabia na swoim Instagramie?

Fotografie: Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij