×

Prawdziwa figura Małgorzaty Rozenek. Na żywo wygląda inaczej niż na zdjęciach

Prawdziwa figura Małgorzaty Rozenek-Majdan jest daleka od ideału. W sieci ukazały się zdjęcia, które pokazują jak naprawdę wygląda brzuch celebrytki. Choć od porodu minęło już siedem miesięcy, jej ciało nadal nie powróciło do pierwotnej formy.

Urlop w Meksyku

Już w pierwszych miesiącach po urodzeniu małego Henryczka, Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie dzieliła się z fanami zdjęciami przedstawiającymi jej ciało. Celebrytka skrupulatnie relacjonowała postępy w walce o odzyskanie sylwetki sprzed ciąży.

Z chęcią pozowała do zdjęć przedstawiających z bliska jej znacznie powiększone na skutek karmienia piersi i tłumaczyła, że praca nad figurą to długi proces. Od narodzin najmłodszego syna Majdanów minęło już ponad siedem miesięcy, ale niestety ciało Małgorzaty Rozenek wciąż nie powróciło do dawnego wyglądu. Fani „perfekcyjnej pani domu” mieli okazję się o tym przekonać, przeglądając jej zdjęcia z wczasów.

42-letnia gwiazda już od trzech tygodni wraz z całą rodziną przebywa w Meksyku. Na jej Instagramie regularnie ukazują się nowe zdjęcia przedstawiające, jak Majdanowie spędzają wolny czas. Jak zauważyli internauci na wszystkich zdjęciach celebrytka pozuje tak, aby w sprytny sposób zasłonić brzuch. Nie bez znaczenia jest także to, że Rozenek wybiera wyższe modele majtek oraz spodni, które maskują dolne partie brzucha. W końcu jednak światło dzienne ukazały fotografie, które pokazują całą prawdę na temat jej figury.

Prawdziwa figura Małgorzaty Rozenek

Kilka dni temu jedna z fanek Małgorzaty Rozenek-Majdan zwróciła jej uwagę na to, że celebrytka stale prezentuje się w mało interesującej fryzurze. Celebrytka odpowiedziała, że w trakcie urlopu nie przykłada zbyt dużej wagi do swojego wyglądu. Zapewniała, że najważniejszy jest dla niej obecnie relaks i odpoczynek.

Wkrótce jednak okazało się, że prawda jest zupełnie inna, ponieważ do apartamentu Rozenek-Majdan zawitała osobista fryzjerka gwiazdy TVN. Wówczas Rozenek powiedziała na InstaStory:

Mam dosyć tego nudnego, mało kobiecego koczka!

Stylistka Rozenek podczas nagrywania swojej relacji z przekąsem nawiązała do uszczypliwych uwag internautów.

Drodzy fani, specjalnie dla Was przyleciałam, żeby nie było nudno i żeby Małgosia miała inną fryzurę. Koniecznie piszcie w komentarzach, czy wam się podoba, czy coś poprawić, czy w prawo włosek, czy w lewo włosek.

Później okazało się, że Rozenek-Majdan miała na ten dzień zaplanowane nagrania oraz wywiady online. Po zakończeniu pracy nad fryzurą celebrytka wybrała się na basen, aby odpocząć. Właśnie wtedy dzięki materiałowi nagranemu przez osobę kręcącą filmik, wszyscy mieli okazję przekonać się jak wygląda brzuch „perfekcyjnej pani domu”. Widać, że przed gwiazdą jest jeszcze długa droga do odzyskania figury marzeń sprzed ciąży.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij