×

Allan Krupa z dziewczyną. Co za namiętny pocałunek!

Allan Krupa z dziewczyną. 18-letni syn Edyty Górniak najprawdopodobniej jest zakochany! Na Instagramie dodał zdjęcie, na którym namiętnie całuje tajemniczą młodą kobietę. Opisem pod fotografią nawiązał do swojego singla pt. „Dżentelmen”. Pod postem zaroiło się od komentarzy. Wielu fanów gratulowało Allanowi związku i miłości.

Allan Krupa z dziewczyną

Nie da się ukryć, że Allan Krupa zawsze zachowywał ostrożność w rozmowach z mediami i nie zdradzał zbyt wiele na temat swojego życia prywatnego. Co więcej, w przeciwieństwie do innych znanych osób na swoim Instagramie również nie rozpieszcza fanów prywatnymi zdjęciami. Jakiś czas temu w jednym z wywiadów zapytano Allana też o miłość. Jego odpowiedź była wówczas bardzo oszczędna.

Mam jedną przyjaźń. Tak to nazwijmy. Ale nie lubię się wypowiadać za dużo o moim życiu prywatnym. Tyle, co mogę powiedzieć o sobie, to powiem. Ale tak głębiej to nie wchodźmy

Tym razem jednak początkujący raper zrobił wyjątek. Na Instagramie dodał zdjęcie z dziewczyną! Co więcej, widać na nim, jak namiętnie ją całuje. Pod fotografią nawiązał do swojego singla pt. „Dżentelmen”. Napisał:

Wspomniałbym o niej na głos, ale jestem dżentelmenem

Oczywiście syn Edyty Górniak nie ujawnił póki co, kim jest jego towarzyszka. Co więcej, nie pokazał też, jak dokładnie wygląda. Jednak mimo to jego fani bardzo cieszą się, że widzą go w towarzystwie kobiety. Pod fotografią wprost zaroiło się od komentarzy.

Pięknie! Miłość

Wow gratuluję Allan

Co za miłość. Idealnie

Kim jest Allan Krupa?

Przypomnijmy, że Allan Krupa to syn Edyty Górniak jednej z najsławniejszych polskich wokalistek oraz Dariusza Krupy gitarzysty i menagera muzycznego. Dlatego też od dziecka żyje w blasku fleszy. W tym roku syn Edyty Górniak skończył 18 lat i rozpoczął swoją własną muzyczną drogę. Pod pseudonimem Enso. Jego najnowszy singiel nosi tytuł „Dżentelmen”. Jeśli jeszcze nie słyszeliście, możecie ocenić zdolności Allana ponieżej:

Źródła: www.instagram.com, jastrzabpost.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować