×

Synowa Macieja Kurzajewskiego zachwyca urodą. Wybranka syna nie jest Polką

Choć drogi Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz się rozeszły, nie zmienia to faktu, że oboje mają dwójkę dzieci. Synowie byłych małżonków są już praktycznie dorośli. Julian ma 16 lat, a Franciszek 25. Co więcej, starszy z braci jest już żonaty. Rok temu Franciszek powiedział sakramentalne „tak” pochodzącej z Werony Laurze Exmeraldzie Veccari. Trzeba przyznać, że synowa Macieja Kurzajewskiego zachwyca urodą!

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz byli małżeństwem przez 23 lata

Trwający 23 lata związek małżeński Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz to już zamknięta historia. Ich drogi się rozeszły, choć mówi się, że Maciej i Paulina Kurzjewscy byli zgodnym małżeństwem. Byłą już parę wciąż łączą i łączyć będą dwa mianowniki, a mianowicie jej synowie: 16-letni Julian i 25-letni Franciszek. Co wiadomo na ich temat?

Synowie Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz

16-letni Julian odziedziczył po tacie miłość do sportu. Z mediów dziennikarza możemy wywnioskować, że chętnie wyrusza z nim na górskie czy rowerowe wyprawy.

Najdroższy Julku, jesteś wspaniałym chłopakiem, cudownym synem, znakomitym kompanem! Bądź szczęśliwy, podążaj swoją drogą i pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć! Niech całe twoje życie będzie niekończącą się przygodą! Kocham cię!

– napisał na swoim Instagramie Maciej Kurzajewski w dniu urodzin młodszego syna.

Julian za kilka lat rozpocznie studia. Studia, które z kolei ukończył już 25-letni Franciszek. Starszy z synów studiował na prestiżowej uczelni w Izraelu. Jak wynika z relacji Pauliny Smaszcz, 25-latek jest wyjątkowo pracowity i zdolny.

Skończył takie trudne studia z wybitnym wynikiem, zdobył tytuł magistra, zna perfekcyjnie pięć języków, jest szalenie pracowity i ambitny. Do wszystkiego doszedł własną, ciężką pracą i determinacją

– pisała Smaszcz na Instagramie.

W natłoku nauki Franciszek znalazł również czas na życie uczuciowe i miłość. Miłość, którą razem ze swoją wybranką przypieczętował rok temu sakramentalnym „tak”. Ukochaną 25-latka jest Laura Esmeralda Vaccari, która pochodzi z Werony.

Synowa Macieja Kurzajewskiego zachwyca urodą

Laura Esmeralda Vaccari najprawdopodobniej poznała Franciszka Kurzajewskiego w Izraelu podczas studiów. O ukochanej chłopaka obecnie niewiele jednak wiadomo. W mediach społecznościowych Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz możemy natomiast zobaczyć, jak wygląda Laura. Trzeba przyznać, że jest wyjątkowo piękna!

Źródła: kobieta.wp.pl

Może Cię zainteresować