×

Piotr Żyła w końcu dogadał się z żoną w sprawie dzieci. Oboje chcą dla nich jak najlepiej

Głosy w sprawie rozwodu Piotra i Justyny Żyłów wciąż nie milkną, a do sieci trafia coraz to więcej informacji dotyczących ich konfliktu. Była już mowa o sesji zdjęciowej w magazynie dla dorosłych, nagranie, na którym widać, jak Piotrek pakuje swoje trofea i puchary, a nawet list od prawnika, który zakazał wypowiadać się Justynie w sprawach męża publicznie. Kwestią sporną pozostaje póki co również dom wart około trzech milionów, który znajduje się w Wiśle-Kopydle. W całym tym skandalu nie możemy zapomnieć jednak o najważniejszym. Otóż „para” jest rodzicami dwójki dzieci – 11-letniego Jakuba i 6-letniej Karoliny. Jak donosi „Super Express” oboje w końcu porozumieli się w sprawie opieki nad pociechami.

Kto opiekuje się dziećmi?

Jak donoszą źródła, Piotr Żyła zajmuje się dziećmi dwa razy w tygodniu. Nie jest to jednak możliwe, kiedy skoczek przebywa na treningach, zawodach i zgrupowaniach. Wtedy opiekę nad Kubą i Karoliną sprawuje Justyna.

Ostatnio spotkaliśmy Piotra, gdy przyjechał do domu po swoje pociechy. Justyna wyszła z nimi do Piotra i pomogła usadowić się im w samochodzie – czytamy w ”SE”

Choć rodzice wciąż nie mogą się dogadać i kto wie, czy jeszcze kiedykolwiek odnajdą wspólny język, najważniejsze, że dzieci mają kontakt z obojgiem z nich, a cała sytuacja nie odbije się negatywnie na ich przeszłości.

Może Cię zainteresować

zamknij